Witamy! Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Klub kickboxingu z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi poszukuje wsparcia w udziale w zawodach mistrzowskich i międzynarodowych dla najbardziej uzdolnionej młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego. Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka, Dorian Kupc, Kacper Macholl, Małgosia Nastały i inni - medaliści zawodów ogólnopolskich, międzynarodowych, mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i Świata w kickboxingu WAKO. 

Nasi zdolni z Pomorza, z których jesteśmy dumni, których musimy wspierać i zapewnić im możliwość rozwoju, rywalizacji z najlepszymi na świecie zawodnikami, zasługują na uznanie i wsparcie. 

100% środków uzbieranych na pomagam.pl zostanie przeznaczonych na wyjazdy krajowe i międzynarodowe na najpoważniejsze imprezy kickboxingu w roku 2018! 

Dzięki naszej pierwszej zbiórce na POMAGAM.PL, wysłaliśmy Paulinę Stenka na Mistrzostwa Europy do Macedonii. Wystarczyło jeszcze na zakup sprzętu sportowego dla Pauliny! Wielki sukces!!! Dwa brązowe medale Pauliny w Macedonii w kategorii juniorek! Ten fakt przemawia za tym, że warto wspierać młodzież z naszego Klubu i pomagać im spełniać sportowe marzenia! Dwa brązy dołożyła nasza Zuzia w gronie kadetek - to niebywały sukces dziewczyn i Was - osób, którzy wsparli naszą zbiórkę! Dziękujemy!

Dziś zwracamy się do Was o wsparcie, gdyż budżet Klubu w roku 2018 jest bardzo ograniczony. Kadra zawodnicza Klubu powiększa się, coraz więcej dzieci  i młodzieży chce trenować u nas kickboxing. Zapewne dużo zasługi w tym Zuzi i Pauliny, które pokazują, że warto trenować, angażować się i możliwe jest wygrywanie z najlepszymi!

W roku 2018 nasz Klub w drodze konkursu ofert dla Stowarzyszeń otrzyma wsparcie od:

- Miasta Wejherowa - 14 tys. zł, Powiatu Wejherowskiego - 3 tys. zł, Gminy Luzino - 4 tys. zł. Bardzo się cieszymy z każdej sumy, która pomaga nam realizować cele statutowe naszego Klubu, a co za tym idzie z każdej złotówki, która wspiera rozwój naszych dzieci i młodzieży! 

Niestety takie kwoty, płynące z Miasta, Powiatu i Gminy są zdecydowanie niewystarczające. Blisko 140 osób trenuje w naszym Klubie, ok. 30 osób to zawodnicy, którzy mają aspiracje, aby wystartować w Mistrzostwach Polski. Kilku zawodników osiąga dziś poziom międzynarodowy, a to oznacza, że muszą zaliczać kilka międzynarodowych turniejów w roku, aby mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Europie. 

Docenimy każdą pomoc z Państwa strony. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie, gdyż wiemy, że to dzięki Wam, nasi zawodnicy mogą realizować swoje cele sportowe i marzenia się spełniają...

JAK MOŻESZ POMÓC? JEST NA TO KILKA SPOSOBÓW!

- wsparcie finansowe na POMAGAM.PL

- udostępnienie z zachętą do wpłaty, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp

- wpłata darowizny bezpośrednio na konto klubowe Stowarzyszenia

- sponsoring sportowy - informacje www.sportwejherowo.pl 

- inne pomysły? Pisz, dzwoń! Tel. 695 650 914 (Rafał Karcz), kontakt@sportwejherowo.pl 

DO KIEDY?

Środki ze zbiórki CZAS NA START! zbieramy do 10 września. Po tym terminie czekają nas Mistrzostwa Świata we Włoszech oraz inne turnieje. W tym roku planujemy start w co najmniej 10 turniejach rangi krajowej i międzynarodowej.

Aktualności

 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  24.04.18
  24.04.18

  PUCHAR ŚWIATA DLA PAULINY STENKA! W dniach 20-22 kwietnia w Innsbrucku odbył się Puchar Świata w kickboxingu. Mieszkanka Kębłowa, Paulina Stenka wywalczyła PUCHAR ŚWIATA juniorów kick-light w wadze powyżej 65 kg juniorek!!! Paulina dwa lata temu wywalczyła także Puchar Świata, ale w Budapeszcie. Rok temu ze względu na brak środków, nie wysłaliśmy Pauliny na ŻADNE zawody międzynarodowe oprócz Mistrzostw Europy, które odbyły się w Macedonii. Mistrzostwa Europy w Macedonii sfinansowały Paulinie: Polski Związek Kickboxingu oraz...właśnie Państwa wpłaty na POMAGAM.PL! Wtedy Paula wywalczyła dwa brązowe medale ME juniorów!!! Paulina za każdym razem, walcząc na turniejach międzynarodowych udowadnia, że warto ją wspierać. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszych zawodników!

  Zdjęcie aktualności 14 443

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.18
  29.03.18

  Się pomaga 😀

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Izabela - awatar
100
Izabela
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij