Zbiórka Czas na start! - zdjęcie główne

Czas na start!

4 500 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Witamy! Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Klub kickboxingu z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi poszukuje wsparcia w udziale w zawodach mistrzowskich i międzynarodowych dla najbardziej uzdolnionej młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego. Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka, Dorian Kupc, Nikola Siecińska, Małgosia Nastały i inni - medaliści zawodów ogólnopolskich, międzynarodowych, mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i Świata w kickboxingu WAKO. 

Nasi zdolni z Pomorza, z których jesteśmy dumni, których musimy wspierać i zapewnić im możliwość rozwoju i rywalizacji z najlepszymi na świecie zawodnikami, zasługują na uznanie i wsparcie. 

100% środków uzbieranych na pomagam.pl zostanie przeznaczonych na wyjazdy krajowe i międzynarodowe na najpoważniejsze imprezy kickboxingu w roku 2018! 

Dzięki naszej pierwszej zbiórce na POMAGAM.PL, wysłaliśmy Paulinę Stenka na Mistrzostwa Europy do Macedonii. Wystarczyło jeszcze na zakup sprzętu sportowego dla Pauliny! Wielki sukces!!! Dwa brązowe medale Pauliny w Macedonii w kategorii juniorek! Ten fakt przemawia za tym, że warto wspierać młodzież z naszego Klubu i pomagać im spełniać sportowe marzenia! Dwa brązy dołożyła nasza Zuzia w gronie kadetek - to niebywały sukces dziewczyn i Was - osób, którzy wsparli naszą zbiórkę! Dziękujemy!

Dziś zwracamy się do Was o wsparcie, gdyż budżet Klubu w roku 2018 jest bardzo ograniczony. Kadra zawodnicza Klubu powiększa się, coraz więcej dzieci  i młodzieży chce trenować u nas kickboxing. Zapewne dużo zasługi w tym Zuzi i Pauliny, które pokazują, że warto trenować, angażować się i możliwe jest wygrywanie z najlepszymi!

W roku 2018 nasz Klub w drodze konkursu ofert dla Stowarzyszeń otrzyma wsparcie od:

- Miasta Wejherowa - 14 tys. zł, Powiatu Wejherowskiego - 3 tys. zł, Gminy Luzino - 4 tys. zł. Bardzo się cieszymy z każdej sumy, która pomaga nam realizować cele statutowe naszego Klubu, a co za tym idzie z każdej złotówki, która wspiera rozwój naszych dzieci i młodzieży! 

Niestety takie kwoty, płynące z Miasta, Powiatu i Gminy są zdecydowanie niewystarczające. Blisko 140 osób trenuje w naszym Klubie, ok. 30 osób to zawodnicy, którzy mają aspiracje, aby wystartować w Mistrzostwach Polski. Kilku zawodników osiąga dziś poziom międzynarodowy, a to oznacza, że muszą zaliczać kilka międzynarodowych turniejów w roku, aby mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Europie. 

Docenimy każdą pomoc z Państwa strony. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie, gdyż wiemy, że to dzięki Wam, nasi zawodnicy mogą realizować swoje cele sportowe i marzenia się spełniają...

JAK MOŻESZ POMÓC? JEST NA TO KILKA SPOSOBÓW!

- wsparcie finansowe na POMAGAM.PL

- udostępnienie z zachętą do wpłaty, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp

- wpłata darowizny bezpośrednio na konto klubowe Stowarzyszenia. Informacje i nr konta na stronie sportwejherowo.pl

- sponsoring sportowy - informacje www.sportwejherowo.pl 

-1% - informacje: http://sportwejherowo.pl/artykul/364/uwolnij-pilke-takze-dla-nas-1-dla-kickboxerow

- inne pomysły? Pisz, dzwoń! Tel. 695 650 914 (Rafał Karcz), [email protected] 

DO KIEDY?

Środki ze zbiórki CZAS NA START! zbieramy do 10 września. Po tym terminie czekają nas Mistrzostwa Świata we Włoszech oraz inne turnieje. W tym roku planujemy start w co najmniej 10 turniejach rangi krajowej i międzynarodowej.

Aktualizacje


 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  09.08.18
  09.08.18

  Kończymy zbiórkę 10 sierpnia. Z powodów organizacyjnych i celem dotrzymania terminów wpłat, zbiórkę na POMAGAM.PL kończymy dnia 10 sierpnia. Do godz. 22 tego dnia, będzie można wspomóc jeszcze naszą zbiórkę. Już dziś możemy napisać, że cel osiągnęliśmy w 100%! To dzięki WAM, drodzy darczyńcy. Wszystkim gorąco dziękujemy za wpłaty i udostępnienia. Możecie być pewni, że to właśnie również WY, jesteście osobami, dzięki którym nasze dziewczyny mogą pojechać na Mistrzostwa Świata! Nigdy nie zapominamy o kibicach i naszych sympatykach! DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

  Zdjęcie aktualizacji 18 377

Komentarze


 • Józef Piłsudski - awatar

  Józef Piłsudski

  06.08.18
  06.08.18

  :-)

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   06.08.18
   06.08.18

   Panie "Piłsudski"...dziękujemy!

 • Monika Więckowska - awatar

  Monika Więckowska

  01.07.18
  01.07.18

  POWOLI DO CELU ;))

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   02.07.18
   02.07.18

   Dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.18
  29.03.18

  Się pomaga 😀

4 500 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

koniec - awatar
koniec
155
Natalia Albecka - awatar
Natalia Albecka
50
Adam Maks - awatar
Adam Maks
90
Magda - awatar
Magda
50
piotr klecha - awatar
piotr klecha
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gabi - awatar
Gabi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef Piłsudski - awatar
Józef Piłsudski
555

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij