Zbiórka Czas na start! - zdjęcie główne

Czas na start!

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Witamy! Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Klub kickboxingu z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi poszukuje wsparcia w udziale w zawodach mistrzowskich i międzynarodowych dla najbardziej uzdolnionej młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego. Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka, Dorian Kupc, Nikola Siecińska, Małgosia Nastały i inni - medaliści zawodów ogólnopolskich, międzynarodowych, mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i Świata w kickboxingu WAKO. 

Nasi zdolni z Pomorza, z których jesteśmy dumni, których musimy wspierać i zapewnić im możliwość rozwoju i rywalizacji z najlepszymi na świecie zawodnikami, zasługują na uznanie i wsparcie. 

100% środków uzbieranych na pomagam.pl zostanie przeznaczonych na wyjazdy krajowe i międzynarodowe na najpoważniejsze imprezy kickboxingu w roku 2018! 

Dzięki naszej pierwszej zbiórce na POMAGAM.PL, wysłaliśmy Paulinę Stenka na Mistrzostwa Europy do Macedonii. Wystarczyło jeszcze na zakup sprzętu sportowego dla Pauliny! Wielki sukces!!! Dwa brązowe medale Pauliny w Macedonii w kategorii juniorek! Ten fakt przemawia za tym, że warto wspierać młodzież z naszego Klubu i pomagać im spełniać sportowe marzenia! Dwa brązy dołożyła nasza Zuzia w gronie kadetek - to niebywały sukces dziewczyn i Was - osób, którzy wsparli naszą zbiórkę! Dziękujemy!

Dziś zwracamy się do Was o wsparcie, gdyż budżet Klubu w roku 2018 jest bardzo ograniczony. Kadra zawodnicza Klubu powiększa się, coraz więcej dzieci  i młodzieży chce trenować u nas kickboxing. Zapewne dużo zasługi w tym Zuzi i Pauliny, które pokazują, że warto trenować, angażować się i możliwe jest wygrywanie z najlepszymi!

W roku 2018 nasz Klub w drodze konkursu ofert dla Stowarzyszeń otrzyma wsparcie od:

- Miasta Wejherowa - 14 tys. zł, Powiatu Wejherowskiego - 3 tys. zł, Gminy Luzino - 4 tys. zł. Bardzo się cieszymy z każdej sumy, która pomaga nam realizować cele statutowe naszego Klubu, a co za tym idzie z każdej złotówki, która wspiera rozwój naszych dzieci i młodzieży! 

Niestety takie kwoty, płynące z Miasta, Powiatu i Gminy są zdecydowanie niewystarczające. Blisko 140 osób trenuje w naszym Klubie, ok. 30 osób to zawodnicy, którzy mają aspiracje, aby wystartować w Mistrzostwach Polski. Kilku zawodników osiąga dziś poziom międzynarodowy, a to oznacza, że muszą zaliczać kilka międzynarodowych turniejów w roku, aby mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Europie. 

Docenimy każdą pomoc z Państwa strony. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie, gdyż wiemy, że to dzięki Wam, nasi zawodnicy mogą realizować swoje cele sportowe i marzenia się spełniają...

JAK MOŻESZ POMÓC? JEST NA TO KILKA SPOSOBÓW!

- wsparcie finansowe na POMAGAM.PL

- udostępnienie z zachętą do wpłaty, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp

- wpłata darowizny bezpośrednio na konto klubowe Stowarzyszenia. Informacje i nr konta na stronie sportwejherowo.pl

- sponsoring sportowy - informacje www.sportwejherowo.pl 

-1% - informacje: http://sportwejherowo.pl/artykul/364/uwolnij-pilke-takze-dla-nas-1-dla-kickboxerow

- inne pomysły? Pisz, dzwoń! Tel. 695 650 914 (Rafał Karcz), [email protected] 

DO KIEDY?

Środki ze zbiórki CZAS NA START! zbieramy do 10 września. Po tym terminie czekają nas Mistrzostwa Świata we Włoszech oraz inne turnieje. W tym roku planujemy start w co najmniej 10 turniejach rangi krajowej i międzynarodowej.

Aktualizacje


 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  09.08.2018
  09.08.2018

  Kończymy zbiórkę 10 sierpnia.

  Z powodów organizacyjnych i celem dotrzymania terminów wpłat, zbiórkę na POMAGAM.PL kończymy dnia 10 sierpnia. Do godz. 22 tego dnia, będzie można wspomóc jeszcze naszą zbiórkę.
  Już dziś możemy napisać, że cel osiągnęliśmy w 100%! To dzięki WAM, drodzy darczyńcy. Wszystkim gorąco dziękujemy za wpłaty i udostępnienia. Możecie być pewni, że to właśnie również WY, jesteście osobami, dzięki którym nasze dziewczyny mogą pojechać na Mistrzostwa Świata! Nigdy nie zapominamy o kibicach i naszych sympatykach!

  DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

  Zdjęcie aktualizacji 18 377

Komentarze


 • Józef Piłsudski - awatar

  Józef Piłsudski

  06.08.2018
  06.08.2018

  :-)

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   06.08.2018
   06.08.2018

   Panie "Piłsudski"...dziękujemy!

 • Monika Więckowska - awatar

  Monika Więckowska

  01.07.2018
  01.07.2018

  POWOLI DO CELU ;))

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   02.07.2018
   02.07.2018

   Dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2018
  29.03.2018

  Się pomaga 😀

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

koniec - awatar
koniec
155
Natalia Albecka - awatar
Natalia Albecka
50
Adam Maks - awatar
Adam Maks
90
Magda - awatar
Magda
50
piotr klecha - awatar
piotr klecha
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gabi - awatar
Gabi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef Piłsudski - awatar
Józef Piłsudski
555

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij