Witamy! Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Klub kickboxingu z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi poszukuje wsparcia w udziale w zawodach mistrzowskich i międzynarodowych dla najbardziej uzdolnionej młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego. Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka, Dorian Kupc, Kacper Macholl, Małgosia Nastały i inni - medaliści zawodów ogólnopolskich, międzynarodowych, mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i Świata w kickboxingu WAKO. 

Nasi zdolni z Pomorza, z których jesteśmy dumni, których musimy wspierać i zapewnić im możliwość rozwoju, rywalizacji z najlepszymi na świecie zawodnikami, zasługują na uznanie i wsparcie. 

100% środków uzbieranych na pomagam.pl zostanie przeznaczonych na wyjazdy krajowe i międzynarodowe na najpoważniejsze imprezy kickboxingu w roku 2018! 

Dzięki naszej pierwszej zbiórce na POMAGAM.PL, wysłaliśmy Paulinę Stenka na Mistrzostwa Europy do Macedonii. Wystarczyło jeszcze na zakup sprzętu sportowego dla Pauliny! Wielki sukces!!! Dwa brązowe medale Pauliny w Macedonii w kategorii juniorek! Ten fakt przemawia za tym, że warto wspierać młodzież z naszego Klubu i pomagać im spełniać sportowe marzenia! Dwa brązy dołożyła nasza Zuzia w gronie kadetek - to niebywały sukces dziewczyn i Was - osób, którzy wsparli naszą zbiórkę! Dziękujemy!

Dziś zwracamy się do Was o wsparcie, gdyż budżet Klubu w roku 2018 jest bardzo ograniczony. Kadra zawodnicza Klubu powiększa się, coraz więcej dzieci  i młodzieży chce trenować u nas kickboxing. Zapewne dużo zasługi w tym Zuzi i Pauliny, które pokazują, że warto trenować, angażować się i możliwe jest wygrywanie z najlepszymi!

W roku 2018 nasz Klub w drodze konkursu ofert dla Stowarzyszeń otrzyma wsparcie od:

- Miasta Wejherowa - 14 tys. zł, Powiatu Wejherowskiego - 3 tys. zł, Gminy Luzino - 4 tys. zł. Bardzo się cieszymy z każdej sumy, która pomaga nam realizować cele statutowe naszego Klubu, a co za tym idzie z każdej złotówki, która wspiera rozwój naszych dzieci i młodzieży! 

Niestety takie kwoty, płynące z Miasta, Powiatu i Gminy są zdecydowanie niewystarczające. Blisko 140 osób trenuje w naszym Klubie, ok. 30 osób to zawodnicy, którzy mają aspiracje, aby wystartować w Mistrzostwach Polski. Kilku zawodników osiąga dziś poziom międzynarodowy, a to oznacza, że muszą zaliczać kilka międzynarodowych turniejów w roku, aby mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Europie. 

Docenimy każdą pomoc z Państwa strony. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie, gdyż wiemy, że to dzięki Wam, nasi zawodnicy mogą realizować swoje cele sportowe i marzenia się spełniają...

JAK MOŻESZ POMÓC? JEST NA TO KILKA SPOSOBÓW!

- wsparcie finansowe na POMAGAM.PL

- udostępnienie z zachętą do wpłaty, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp

- wpłata darowizny bezpośrednio na konto klubowe Stowarzyszenia

- sponsoring sportowy - informacje www.sportwejherowo.pl 

- inne pomysły? Pisz, dzwoń! Tel. 695 650 914 (Rafał Karcz), kontakt@sportwejherowo.pl 

DO KIEDY?

Środki ze zbiórki CZAS NA START! zbieramy do 10 września. Po tym terminie czekają nas Mistrzostwa Świata we Włoszech oraz inne turnieje. W tym roku planujemy start w co najmniej 10 turniejach rangi krajowej i międzynarodowej.

Aktualności

 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  23.05.18
  23.05.18

  Puchar Świata dla Pauliny i Zuzi! Turniej Pucharu Świata odbył się w Budapeszcie w dniach 18-20 maja!

  Zdjęcie aktualności 15 499

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.18
  29.03.18

  Się pomaga 😀

Wpłaty - 19

piotr klecha - awatar
50
piotr klecha
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Tomasz - awatar
300
Tomasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
La Monique - awatar
200
La Monique
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.