Zbiórka Czas na start! - zdjęcie główne

Czas na start!

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Witamy! Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, Klub kickboxingu z sukcesami krajowymi i międzynarodowymi poszukuje wsparcia w udziale w zawodach mistrzowskich i międzynarodowych dla najbardziej uzdolnionej młodzieży z terenu Powiatu Wejherowskiego. Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka, Dorian Kupc, Nikola Siecińska, Małgosia Nastały i inni - medaliści zawodów ogólnopolskich, międzynarodowych, mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy i Świata w kickboxingu WAKO. 

Nasi zdolni z Pomorza, z których jesteśmy dumni, których musimy wspierać i zapewnić im możliwość rozwoju i rywalizacji z najlepszymi na świecie zawodnikami, zasługują na uznanie i wsparcie. 

100% środków uzbieranych na pomagam.pl zostanie przeznaczonych na wyjazdy krajowe i międzynarodowe na najpoważniejsze imprezy kickboxingu w roku 2018! 

Dzięki naszej pierwszej zbiórce na POMAGAM.PL, wysłaliśmy Paulinę Stenka na Mistrzostwa Europy do Macedonii. Wystarczyło jeszcze na zakup sprzętu sportowego dla Pauliny! Wielki sukces!!! Dwa brązowe medale Pauliny w Macedonii w kategorii juniorek! Ten fakt przemawia za tym, że warto wspierać młodzież z naszego Klubu i pomagać im spełniać sportowe marzenia! Dwa brązy dołożyła nasza Zuzia w gronie kadetek - to niebywały sukces dziewczyn i Was - osób, którzy wsparli naszą zbiórkę! Dziękujemy!

Dziś zwracamy się do Was o wsparcie, gdyż budżet Klubu w roku 2018 jest bardzo ograniczony. Kadra zawodnicza Klubu powiększa się, coraz więcej dzieci  i młodzieży chce trenować u nas kickboxing. Zapewne dużo zasługi w tym Zuzi i Pauliny, które pokazują, że warto trenować, angażować się i możliwe jest wygrywanie z najlepszymi!

W roku 2018 nasz Klub w drodze konkursu ofert dla Stowarzyszeń otrzyma wsparcie od:

- Miasta Wejherowa - 14 tys. zł, Powiatu Wejherowskiego - 3 tys. zł, Gminy Luzino - 4 tys. zł. Bardzo się cieszymy z każdej sumy, która pomaga nam realizować cele statutowe naszego Klubu, a co za tym idzie z każdej złotówki, która wspiera rozwój naszych dzieci i młodzieży! 

Niestety takie kwoty, płynące z Miasta, Powiatu i Gminy są zdecydowanie niewystarczające. Blisko 140 osób trenuje w naszym Klubie, ok. 30 osób to zawodnicy, którzy mają aspiracje, aby wystartować w Mistrzostwach Polski. Kilku zawodników osiąga dziś poziom międzynarodowy, a to oznacza, że muszą zaliczać kilka międzynarodowych turniejów w roku, aby mierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Europie. 

Docenimy każdą pomoc z Państwa strony. Będziemy ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie, gdyż wiemy, że to dzięki Wam, nasi zawodnicy mogą realizować swoje cele sportowe i marzenia się spełniają...

JAK MOŻESZ POMÓC? JEST NA TO KILKA SPOSOBÓW!

- wsparcie finansowe na POMAGAM.PL

- udostępnienie z zachętą do wpłaty, np. na Facebooku, Twitterze, Instagramie itp

- wpłata darowizny bezpośrednio na konto klubowe Stowarzyszenia. Informacje i nr konta na stronie sportwejherowo.pl

- sponsoring sportowy - informacje www.sportwejherowo.pl 

-1% - informacje: http://sportwejherowo.pl/artykul/364/uwolnij-pilke-takze-dla-nas-1-dla-kickboxerow

- inne pomysły? Pisz, dzwoń! Tel. 695 650 914 (Rafał Karcz), [email protected] 

DO KIEDY?

Środki ze zbiórki CZAS NA START! zbieramy do 10 września. Po tym terminie czekają nas Mistrzostwa Świata we Włoszech oraz inne turnieje. W tym roku planujemy start w co najmniej 10 turniejach rangi krajowej i międzynarodowej.

Aktualizacje


  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

    Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

    09.08.2018
    09.08.2018

    Kończymy zbiórkę 10 sierpnia.

    Z powodów organizacyjnych i celem dotrzymania terminów wpłat, zbiórkę na POMAGAM.PL kończymy dnia 10 sierpnia. Do godz. 22 tego dnia, będzie można wspomóc jeszcze naszą zbiórkę.
    Już dziś możemy napisać, że cel osiągnęliśmy w 100%! To dzięki WAM, drodzy darczyńcy. Wszystkim gorąco dziękujemy za wpłaty i udostępnienia. Możecie być pewni, że to właśnie również WY, jesteście osobami, dzięki którym nasze dziewczyny mogą pojechać na Mistrzostwa Świata! Nigdy nie zapominamy o kibicach i naszych sympatykach!

    DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

    Zdjęcie aktualizacji 18 377

Komentarze


  • Józef Piłsudski - awatar

    Józef Piłsudski

    06.08.2018
    06.08.2018

    :-)

    • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

      Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

      06.08.2018
      06.08.2018

      Panie "Piłsudski"...dziękujemy!

  • Monika Więckowska - awatar

    Monika Więckowska

    01.07.2018
    01.07.2018

    POWOLI DO CELU ;))

    • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

      Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

      02.07.2018
      02.07.2018

      Dziękujemy!

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.03.2018
    29.03.2018

    Się pomaga 😀

4 500 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

koniec - awatar
koniec
155
Natalia Albecka - awatar
Natalia Albecka
50
Adam Maks - awatar
Adam Maks
90
Magda - awatar
Magda
50
piotr klecha - awatar
piotr klecha
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gabi - awatar
Gabi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Józef Piłsudski - awatar
Józef Piłsudski
555

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij