Zbiórka Operacja serduszka Maji!!! - zdjęcie główne

Operacja serduszka Maji!!!

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Maja to trzymiesięczny szczeniak, trafiła do naszego schroniska z interwencji i szybko znalazła swój nowy, wymarzony dom pod Poznaniem. Rodzina, która ją przygarnęła, pokochała ją od pierwszego wejrzenia. To ich pierwszy psi przyjaciel w życiu, na przyjęcie którego długo się przygotowywali. Maja bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu, a swoją rodzinę pokochała całym serduszkiem. Niestety radość wspólnych dni nie trwała długo. Podczas standardowej wizyty u weterynarza okazało się, że Maja ma problemy z  serduszkiem. Szczegółowe badania wykazały, że Maja choruje na przetrwały przewód tętniczy Botalla. To wada serca, która w krótkim czasie powoduje szereg objawów związanych z niewydolnością krążeniową i w ciągu kilku miesięcy prowadzi do przedwczesnej śmierci. Ratunkiem jest szybkie wykonanie operacji, która daje bardzo wysokie szanse na pełen powrót do zdrowia. Nowi opiekunowie są zdeterminowani, aby ratować życie Mai! Jest już  wyznaczony termin operacji. Jej koszt wraz z leczeniem pooperacyjnym jest bardzo wysoki i wynosi ok. 3000 zł. Chcemy pomóc w opłaceniu operacji Mai i Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE organizuje zbiórkę na ten cel.  Jeśli czujesz, że warto pomóc Majce, aby jej dopiero co rozpoczęte życie nie zgasło tak szybko, wesprzyj naszą zbiórkę dowolną kwotą. Każda złotówka się liczy!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2018
  27.08.2018

  Zdrówka🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2018
  27.08.2018

  Powodzenia!

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominika - awatar
Dominika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ŁUKASZ - awatar
ŁUKASZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena - awatar
Marzena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij