Zbiórka Bezdomny też człowiek. - zdjęcie główne

Bezdomny też człowiek.

126 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Kowalczyk - awatar

Daniel Kowalczyk

Organizator zbiórki

O kogo chodzi?

Chodzi o ludzi, których widzimy często na ulicach nie zwracając na nich uwagi, ubóstwo to plaga XXI wieku. Człowiek bezdomny, w myśli często się szufladkuje alkoholik lecz nie zawsze tak jest, ilu ludzi tyle nieszczęśliwych historii. 

Zima to najtrudniejszy okres dla tych osób. Noclegownie często są przepełnione, przez co bezdomni muszą szukać schronienia w innych miejscach.

W Polsce ponad 30 tysięcy osób cierpi z powodu bezdomności, główne przyczyny  to eksmisja i wymeldowanie ponad 53%  a dla porównania 29% to bezdomni z powodu uzależnienia . Podstawowe potrzeby, najczęściej przerastają możliwości tych biednych ludzi, dlatego właśnie chcielibyśmy pomóc tym ludziom.


Jak to będzie działać?

Za zebrane pieniądze będziemy organizować pomoc na terenie Warszawy i okolic.

Pomóżmy im, to tacy sami ludzie jak my.

Zebrane środki wykorzystamy na najpotrzebniejsze rzeczy?

- Artykuły spożywcze 

- Artykuły higieniczne

- Ubrania

- Koce.


Wierzę, że na świecie jest wielu dobrych ludzi, którzy przejmują się cierpieniem innych w tych trudnych czasach.

O mnie

Nazywam się Daniel jestem młodym energicznym zwykłym chłopakiem, pragnę pomagać innym, bo wierzę że dobre uczynki wracają do nas ze zdwojoną siłą.

W zeszłą zimę z potrzeby serca z grupą przyjaciół odwiedzaliśmy dworce, pustostany i rozdawaliśmy dziesiątki ciepłych kocy, oraz litry gorącej zupy.  

Każda nawet najmniejsza wpłata dla nich jest na wagę złota

Proszę pamiętaj udostępnienie to także pomoc :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
126 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daniel Kowalczyk - awatar

Daniel Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij