Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na czosnek i witaminy...

Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - zdjęcie główne

Zbiórka na czosnek i witaminy...

2 090 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Misia prosi o czosnek i witaminy.

Historię Misi poznacie tutaj -> https://www.facebook.com/…/Fundacja-Przysta%C5%84-…/photos/…

To cudowna delikatna klacz. Ma swojego adoratora Karolka, z którym spędza mnóstwo czasu. Aby utrzymać ją w dobrej kondycji fizycznej przyjmuje witaminy i rożnego rodzaju suplementy, zalecone przez pana doktora. W Przystani brakuje czosnku i witamin. Bardzo prosimy o te rzeczy dla niej.


Urbaś prosi o czosnek i witaminki.

Urbanek to wyjątkowy konik. Pojechaliśmy do skupu wykupić Doriana, a tam stał Urbanek .Patrzył nam ufnie w oczy. Tym spojrzeniem ocalił sobie życie. Kiedy koń skazany na śmierć spojrzy w oczy człowieka, nie sposób o nim zapomnieć. Coś w sercu pęka… Od początku uznał, że Przystań należy do niego. Nie czekał na uroczystość koronacji. Sam nadał sobie tytuł i zaczął królować. Początkowo był chudym, słabym koniem, który miał ogromne problemy z nogami. Miewał dni, kiedy ciężko było mu zrobić kilka kroków. Teraz biega po pastwisku z innymi. I to jest niesamowite! Spaceruje po placu i wypatruje człowieka z marchewką. Tak jak nieżyjący już Kostuś polubił naszego małego, schorowanego kucyka – Busia. Zaglądał też do chorego Brandusia. Kiedy w krótkim czasie Buś i Brando odeszli, zaprzyjaźnił się z niewidomym Arlanem. Urbaś nie lubi samotności. Jest towarzyskim konikiem, spragnionym obecności człowieka i innych zwierząt.Jest bardzo przyjacielskim i sympatycznym koniem. Spaceruje za nami po całej Przystani. Wszystko go ciekawi, interesuje go sypanie ziarna kurom, sprzątanie boksów i zawsze ma wszystko na oku. Ten niezwykły konik potrzebuje czosnku i witamin, prosimy o pomoc dla niego.


Jumi prosi o czosnek i witaminy.

To śliczna słodka kucynka. Pilnie potrzebowała nowego domu i zamieszkała w Przystani Ocalenie. Ma już 20 lat. Uwielbia chrupać marchewki, skubać trawkę i spędzać czas ze swoją przyjaciółką Milenką. Jest urokliwą starszą damą, która prosi o pomoc. Mamy nadzieję, że nie będziecie potrafili jej odmówić:)
Jumi potrzebuje witaminek i czosnku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 090 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij