Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na czosnek i witaminy... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - zdjęcie główne

Zbiórka na czosnek i witaminy...

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Misia prosi o czosnek i witaminy.

Historię Misi poznacie tutaj -> https://www.facebook.com/…/Fundacja-Przysta%C5%84-…/photos/…

To cudowna delikatna klacz. Ma swojego adoratora Karolka, z którym spędza mnóstwo czasu. Aby utrzymać ją w dobrej kondycji fizycznej przyjmuje witaminy i rożnego rodzaju suplementy, zalecone przez pana doktora. W Przystani brakuje czosnku i witamin. Bardzo prosimy o te rzeczy dla niej.


Urbaś prosi o czosnek i witaminki.

Urbanek to wyjątkowy konik. Pojechaliśmy do skupu wykupić Doriana, a tam stał Urbanek .Patrzył nam ufnie w oczy. Tym spojrzeniem ocalił sobie życie. Kiedy koń skazany na śmierć spojrzy w oczy człowieka, nie sposób o nim zapomnieć. Coś w sercu pęka… Od początku uznał, że Przystań należy do niego. Nie czekał na uroczystość koronacji. Sam nadał sobie tytuł i zaczął królować. Początkowo był chudym, słabym koniem, który miał ogromne problemy z nogami. Miewał dni, kiedy ciężko było mu zrobić kilka kroków. Teraz biega po pastwisku z innymi. I to jest niesamowite! Spaceruje po placu i wypatruje człowieka z marchewką. Tak jak nieżyjący już Kostuś polubił naszego małego, schorowanego kucyka – Busia. Zaglądał też do chorego Brandusia. Kiedy w krótkim czasie Buś i Brando odeszli, zaprzyjaźnił się z niewidomym Arlanem. Urbaś nie lubi samotności. Jest towarzyskim konikiem, spragnionym obecności człowieka i innych zwierząt.Jest bardzo przyjacielskim i sympatycznym koniem. Spaceruje za nami po całej Przystani. Wszystko go ciekawi, interesuje go sypanie ziarna kurom, sprzątanie boksów i zawsze ma wszystko na oku. Ten niezwykły konik potrzebuje czosnku i witamin, prosimy o pomoc dla niego.


Jumi prosi o czosnek i witaminy.

To śliczna słodka kucynka. Pilnie potrzebowała nowego domu i zamieszkała w Przystani Ocalenie. Ma już 20 lat. Uwielbia chrupać marchewki, skubać trawkę i spędzać czas ze swoją przyjaciółką Milenką. Jest urokliwą starszą damą, która prosi o pomoc. Mamy nadzieję, że nie będziecie potrafili jej odmówić:)
Jumi potrzebuje witaminek i czosnku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij