Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na czosnek i witaminy... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na czosnek i witaminy... - zdjęcie główne

Zbiórka na czosnek i witaminy...

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Misia prosi o czosnek i witaminy.

Historię Misi poznacie tutaj -> https://www.facebook.com/…/Fundacja-Przysta%C5%84-…/photos/…

To cudowna delikatna klacz. Ma swojego adoratora Karolka, z którym spędza mnóstwo czasu. Aby utrzymać ją w dobrej kondycji fizycznej przyjmuje witaminy i rożnego rodzaju suplementy, zalecone przez pana doktora. W Przystani brakuje czosnku i witamin. Bardzo prosimy o te rzeczy dla niej.


Urbaś prosi o czosnek i witaminki.

Urbanek to wyjątkowy konik. Pojechaliśmy do skupu wykupić Doriana, a tam stał Urbanek .Patrzył nam ufnie w oczy. Tym spojrzeniem ocalił sobie życie. Kiedy koń skazany na śmierć spojrzy w oczy człowieka, nie sposób o nim zapomnieć. Coś w sercu pęka… Od początku uznał, że Przystań należy do niego. Nie czekał na uroczystość koronacji. Sam nadał sobie tytuł i zaczął królować. Początkowo był chudym, słabym koniem, który miał ogromne problemy z nogami. Miewał dni, kiedy ciężko było mu zrobić kilka kroków. Teraz biega po pastwisku z innymi. I to jest niesamowite! Spaceruje po placu i wypatruje człowieka z marchewką. Tak jak nieżyjący już Kostuś polubił naszego małego, schorowanego kucyka – Busia. Zaglądał też do chorego Brandusia. Kiedy w krótkim czasie Buś i Brando odeszli, zaprzyjaźnił się z niewidomym Arlanem. Urbaś nie lubi samotności. Jest towarzyskim konikiem, spragnionym obecności człowieka i innych zwierząt.Jest bardzo przyjacielskim i sympatycznym koniem. Spaceruje za nami po całej Przystani. Wszystko go ciekawi, interesuje go sypanie ziarna kurom, sprzątanie boksów i zawsze ma wszystko na oku. Ten niezwykły konik potrzebuje czosnku i witamin, prosimy o pomoc dla niego.


Jumi prosi o czosnek i witaminy.

To śliczna słodka kucynka. Pilnie potrzebowała nowego domu i zamieszkała w Przystani Ocalenie. Ma już 20 lat. Uwielbia chrupać marchewki, skubać trawkę i spędzać czas ze swoją przyjaciółką Milenką. Jest urokliwą starszą damą, która prosi o pomoc. Mamy nadzieję, że nie będziecie potrafili jej odmówić:)
Jumi potrzebuje witaminek i czosnku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert - awatar
Robert
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij