Zbiórka Nasi podopieczni wołają o pomoc - miniaturka zdjęcia

Nasi podopieczni wołają o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nasi podopieczni wołają o pomoc - zdjęcie główne

Nasi podopieczni wołają o pomoc

867 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą wolontariuszy Cztery Łapy z Krajny działającą (pod skrzydłami Fundacji Koty z Grochowa) w okolicach Sępólna Krajeńskiego. Nie ma dnia kiedy nie otrzymujemy prośby o pomoc dla zwierząt w potrzebie.

Nasze największe wiejskie stado, którym się opiekujemy, liczy obecnie 23 kotów. Jeszcze kilka lat temu były wychudzone i zabiedzone, wszystkie niewysterylizowane. 

Dzięki darczyńcom, w ostatnich latach, udało nam się zakupić ciepłe budki na zimę. Największe stado otrzymało piękny garaż, w którym to mieszkają na co dzień. 

Widząc efekty naszej akcji, rozszerzyłyśmy naszą akcję pomocową dla kotów w pobliskich wioskach. Dzięki naszym działaniom, dziesiątki kotów zostało wysterylizowanych i wyleczonych. Obecnie oprócz kotów wolno żyjących mamy też koty w domach tymczasowych oraz cztery psiaki. Wyżywienie takiej gromady i profilaktyka to ogromne koszty. Prosimy o wsparcie byśmy dalej mogli pomagać.

Podczas naszych akcji edukujemy i uczymy prawidłowej opieki nad zwierzętami.

Widzimy efekty naszych działań i chcielibyśmy nadal pomagać! Jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Obecnie najbardziej potrzebujemy karmy, zarówno mokrej i suchej. Ciągle przyjmujemy koty na leczenie i sterylizacje - to generuje największe koszty. 

Za zebrane środki chcielibyśmy kupic suchą i mokrą karmę Smilla dla kotów wolno żyjących oraz karmę dla naszych podopiecznych w domach tymczasowych. Połowę zebranych środków chcielibyśmy przeznaczyć na sterylizacje i leczenie kotów, które oczekują w kolejce na naszą pomoc. Bardzo Was prosimy o wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTY z Grochowa - awatar

  KOTY z Grochowa

  30.09.2019
  30.09.2019

  W ostatnim czasie przybyły nam 2 nowe koty, w tym 1 trikolorka, która strasznie głośno do nas gada i pogania z jedzeniem. Stado codziennie czeka na pełną michę i nie możemy ich zawieźć. Dwa kocury mają problemy z dziąsłami. Mimo sanacji jamy ustnej i usuniecia części zębów,muszą być pod stała opieką wet.

  Zdjęcie aktualizacji 37 815

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dolina Piekielnicy - awatar

  Dolina Piekielnicy

  18.02.2023
  18.02.2023

  ❤️

867 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 28

Kinga - awatar
Kinga
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Sabina - awatar
Sabina
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Kowalska - awatar
Karolina Kowalska
20
Dolina Piekielnicy - awatar
Dolina Piekielnicy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij