Zbiórka Dom Pogodnej Starości w Łowiczu - miniaturka zdjęcia

Dom Pogodnej Starości w Łowiczu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dom Pogodnej Starości w Łowiczu - zdjęcie główne

Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

150 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Organizator zbiórki

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Wpatrzeni w postać Ojca Świętego Jana Pawła II, wprowadzając w życie Jego nauczanie, postanowiliśmy wybudować Dom Pogodnej Starości dla mieszkańców Łowicza, okolic i innych chętnych osób. Chcemy w ten sposób pomagać ludziom starszym, często samotnym i bezradnym, by mogli godnie przeżyć jesień swojego życia. Na dzień dzisiejszy budynek jest w stanie surowym zamkniętym z docelowym, blaszanym pokryciem dachu.

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Bardzo liczymy na pomoc!

By oddać budynek do użytku potrzeba jeszcze około 12 milionów złotych.

Bardzo liczymy na pomoc ludzi dobrej woli. Każda kwota wpłacona na budowę przybliży realizację zamierzonego dzieła, które będzie służyło ludziom. Będzie to też żywy pomnik wybudowany naszemu wielkiemu rodakowi , świętemu Janowi Pawłowi II .

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Fundacja „Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Fundacja „Czyń Dobro im. Jana Pawła II" powstała dnia 9 maja 2005 roku i jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000235804.

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

  Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

  20.03.2017
  20.03.2017

  Stan budynku Domu Pogodnej Starości w Łowiczu na dzień dzisiejszy. Pod koniec 2016 roku udało się wykonać ocieplenie elewacji (około 1500 m2).
  Do obiektu przyłączone są wszystkie media to jest: prąd, gaz, woda, kanalizacja czy internet. Liczymy, że dzięki wszystkim ludiom dobrej woli uda nam się jak najszybciej ukończyć to piękne dzieło, które będzie służyło wszystkim osobom, które go potrzebują.

  Zdjęcie aktualizacji 3 740

Komentarze


 • Benefaktor - awatar

  Benefaktor

  15.03.2016
  15.03.2016

  Super dzieło !!! :)

150 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Benefaktor - awatar
Benefaktor
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij