Zbiórka Dom Pogodnej Starości w Łowiczu - miniaturka zdjęcia

Dom Pogodnej Starości w Łowiczu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dom Pogodnej Starości w Łowiczu - zdjęcie główne

Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

150 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Organizator zbiórki

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Wpatrzeni w postać Ojca Świętego Jana Pawła II, wprowadzając w życie Jego nauczanie, postanowiliśmy wybudować Dom Pogodnej Starości dla mieszkańców Łowicza, okolic i innych chętnych osób. Chcemy w ten sposób pomagać ludziom starszym, często samotnym i bezradnym, by mogli godnie przeżyć jesień swojego życia. Na dzień dzisiejszy budynek jest w stanie surowym zamkniętym z docelowym, blaszanym pokryciem dachu.

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Bardzo liczymy na pomoc!

By oddać budynek do użytku potrzeba jeszcze około 12 milionów złotych.

Bardzo liczymy na pomoc ludzi dobrej woli. Każda kwota wpłacona na budowę przybliży realizację zamierzonego dzieła, które będzie służyło ludziom. Będzie to też żywy pomnik wybudowany naszemu wielkiemu rodakowi , świętemu Janowi Pawłowi II .

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Fundacja „Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Fundacja „Czyń Dobro im. Jana Pawła II" powstała dnia 9 maja 2005 roku i jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000235804.

Zdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w ŁowiczuZdjęcie opisu zbiórki Dom Pogodnej Starości w Łowiczu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

  Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

  20.03.2017
  20.03.2017

  Stan budynku Domu Pogodnej Starości w Łowiczu na dzień dzisiejszy. Pod koniec 2016 roku udało się wykonać ocieplenie elewacji (około 1500 m2).
  Do obiektu przyłączone są wszystkie media to jest: prąd, gaz, woda, kanalizacja czy internet. Liczymy, że dzięki wszystkim ludiom dobrej woli uda nam się jak najszybciej ukończyć to piękne dzieło, które będzie służyło wszystkim osobom, które go potrzebują.

  Zdjęcie aktualizacji 3 740

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Benefaktor - awatar

  Benefaktor

  15.03.2016
  15.03.2016

  Super dzieło !!! :)

150 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II" - awatar

Fundacja "Czyń Dobro im. Jana Pawła II"

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Benefaktor - awatar
Benefaktor
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij