Utrzymanie portalu Czyż Tak

16 306 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 452 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Marek Czyż - awatar

Marek Czyż

Organizator zbiórki

Kochani,

dzięki wysiłkowi blisko 2 tysięcy z Was udało nam się stworzyć portal Czyż Tak!. Miejsce komentarzy, informacji o polityce i gospodarce. Miejsce, w którym takie wartości jak demokracja, wolność, równość, tolerancja  i niezależność są zdecydowanie najważniejsze i pierwotne.  Tutaj pokazujemy świat według naszych prawd -opisanych powyższymi wartościami. Opisujemy go komentarzami, informacjami i pogłębionymi rozmowami. 

Aby móc korzystać z twórczości, komentarzy i przemyśleń autorów zewnętrznych oraz aby zapewnić codzienne funkcjonowanie redakcji potrzebujemy minimalnie 20 tysięcy złotych miesięcznie.  

Razem z nami są między innymi - Beata Tadla, prof. Marek Migalski, dr Krzysztof Liedel, sędzia Krystian Markiewicz, Adam Feder oraz wielu innych znakomitych Autorów. 

Chcemy tworzyć niezależne, obywatelskie media pokazujące Polskę bez zobowiązań i uwikłań politycznych czy biznesowych, nazywające rzeczy po imieniu. 

To uda się dzięki Wam i naszemu wspólnemu zaangażowaniu. W portalu Czyż Tak ! chcemy stawiać i rozwijać autorskie treści oprócz tych agencyjnych. Chcemy pokazywać świat przez pryzmat wartości, o których wspomniałem na wstępie. 

Dlatego proszę Was o pomoc w budowie niezależnych mediów, których rozwój uzależniony jest od naszego wspólnego wysiłku. Dziękuję, że pomogliście stworzyć Czyż Tak! i mam nadzieję, że uda nam się go wspólnie utrzymać.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marek Czyż - awatar

  Marek Czyż

  14.01.21
  14.01.21

  Szanowni Donatorzy😄 Dziś o poranku, liczba osób deklarujących polubienie naszego projektu, przekroczyła 50 tysięcy!! Jestem bardzo szczęśliwy, mając takie grono dobrych znajomych. Bardzo Wam dziękuję za zaufanie i wsparcie. To niezmiennie ważne i niezmiernie potrzebne. Serdeczności Marek

Komentarze


 • Leon Stawicki - awatar

  Leon Stawicki

  14.04.21
  14.04.21

  Proszę, nie poddawajcie się. Przyjdą kiedyś lepsze czasy?

  • Marek Czyż - awatar

   Marek Czyż - Organizator zbiórki

   14.04.21
   14.04.21

   Leonie drogi!! Nie damy się, bo jak widzę, nie jesteśmy sami. Wielkie dzięki za wsparcie. A lepsze czasy już idą. Doczekamy. Pozdrawiam Marek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.21
  21.03.21

  Żałuję, że tylko tyle mogę zrobić... Proszę tylko nie dziękować. To ja bardzo dziękuję.

 • tryb - awatar

  tryb

  23.02.21
  23.02.21

  Róbcie swoje. 😀

  • Marek Czyż - awatar

   Marek Czyż - Organizator zbiórki

   23.02.21
   23.02.21

   Staramy się! Wielkie dzięki, za tak hojne wsparcie. Taka szczodrość dawno nas nie spotkała. Pozdrawiamy serdecznie Marek

 • ewa. - awatar

  ewa.

  10.02.21
  10.02.21

  Powodzenia Panie Marku. Od jakiegoś czasu oglądam Pana i słucham jak Pan komentuje bieżące wydarzenia, które niestety mają miejsce w moim, w naszym kraju. Muszę przyznać, że zgadzam się z Panem w 100%. Nie podoba mi się to co nasi włodarze robią z tym krajem i zastanawiam się jak długo jeszcze? Mam nadzieję jednak, że już niedługo będziemy mogli znowu naprawiać mozolnie to co oni zdołali niestety rozpieprzyć. Trzymam mocno kciuki i do zobaczenia za kierownicą.

  • Marek Czyż - awatar

   Marek Czyż - Organizator zbiórki

   10.02.21
   10.02.21

   Bardzo dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa. Dobrze wiedzieć, że ktoś jest z nami. Pozdrawiam serdecznie Marek

 • Robert Cieślak - awatar

  Robert Cieślak

  13.01.21
  13.01.21

  Złożyć podziękowanie za niezwykle owocną pracę portalu i kanału "Czyż tak" to już wiele. Czuję się jednak zobowiązany do wsparcia ich rozwoju. Dlatego tutaj mówię DZIĘKUJĘ a za pośrednictwem banku wyrażam swój podziw, szacunek i najlepsze życzenia. Szczęśliwego Nowego Roku!

  • Marek Czyż - awatar

   Marek Czyż - Organizator zbiórki

   14.01.21
   14.01.21

   Samo "dziękuję" za ten szlachetny gest to za mało. Jestem bardzo dumny z tego, że wśród naszych odbiorców są tak wspaniali ludzie. Bez tego wsparcia ten projekt nie miałby szans. Serdecznie pozdrawiam Marek

16 306 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 452 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Marek Czyż - awatar

Marek Czyż

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 452

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek Kawalwc - awatar
Jacek Kawalwc
50
Leon Stawicki - awatar
Leon Stawicki
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Andrzej Panfil - awatar
Andrzej Panfil
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Weronika - awatar
Weronika
15
ewa, - awatar
ewa,
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij