Zbiórka Operacja i rehabilitacja Piotrek - miniaturka zdjęcia

Operacja i rehabilitacja Piotrek Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja i rehabilitacja Piotrek - zdjęcie główne

Operacja i rehabilitacja Piotrek

881 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Iwinski - awatar

Mariusz Iwinski

Organizator zbiórki

Witam Mój brat miał wypadek .spadł z wysokosci w pracy .Niestety konsekwencja wypadku było spędzenie 10 dni na oddziale oiomu. Brat miał potluczone serce i pluca .zlamania mostku .nogi i reki .Niestety doszło do uszkodzenia rdzenia kregowego w postaci jego zmiazdzenia. Konsekwencja tego brat porusza się na wozku inwalidzkim .nie ma czucia od pasa w dół. Zawsze był wesołym i pełnym życia chłopakiem. Niestety po wypadku stal sie smutny i zamknięty w sobie. Szansa na chodzenie jest  operacja i rehabilitacja .Niestety nie posiadamy tyle środków finansowych aby mu pomóc. Ponieważ jest to bardzo kosztowna operacja .Dlatego prosimy Państwa o jakiekolwiek wsparcie .każda złotówka się przyda .Z góry dziękuję za okazaną pomoc .Brat jest młody. Ma całe życie przed sobą i chcielibyśmy znów zobaczyć uśmiech na jego twarzy. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Damian Witkowski . Zdrowia! - awatar

    Damian Witkowski . Zdrowia!

    21.04.2019
    21.04.2019

    Zdrowia kolego!

881 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Iwinski - awatar

Mariusz Iwinski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Damian Witkowski . Zdrowia! - awatar
Damian Witkowski . Zdrowia!
50
Cichociemny - awatar
Cichociemny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina Ekinci - awatar
Ewelina Ekinci
50
Mariusz Ignaszak - awatar
Mariusz Ignaszak
50
Beatka - awatar
Beatka
50
Małgorzata Wroblewska - awatar
Małgorzata Wroblewska
100
Monika - awatar
Monika
20
Robert Modrzynski - awatar
Robert Modrzynski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij