Zbiórka Operacja i rehabilitacja Piotrek - miniaturka zdjęcia

Operacja i rehabilitacja Piotrek

Zbiórka Operacja i rehabilitacja Piotrek - zdjęcie główne

Operacja i rehabilitacja Piotrek

881 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Mariusz Iwinski - awatar

Mariusz Iwinski

Organizator zbiórki

Witam Mój brat miał wypadek .spadł z wysokosci w pracy .Niestety konsekwencja wypadku było spędzenie 10 dni na oddziale oiomu. Brat miał potluczone serce i pluca .zlamania mostku .nogi i reki .Niestety doszło do uszkodzenia rdzenia kregowego w postaci jego zmiazdzenia. Konsekwencja tego brat porusza się na wozku inwalidzkim .nie ma czucia od pasa w dół. Zawsze był wesołym i pełnym życia chłopakiem. Niestety po wypadku stal sie smutny i zamknięty w sobie. Szansa na chodzenie jest  operacja i rehabilitacja .Niestety nie posiadamy tyle środków finansowych aby mu pomóc. Ponieważ jest to bardzo kosztowna operacja .Dlatego prosimy Państwa o jakiekolwiek wsparcie .każda złotówka się przyda .Z góry dziękuję za okazaną pomoc .Brat jest młody. Ma całe życie przed sobą i chcielibyśmy znów zobaczyć uśmiech na jego twarzy. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Damian Witkowski . Zdrowia! - awatar

    Damian Witkowski . Zdrowia!

    21.04.19
    21.04.19

    Zdrowia kolego!

881 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Mariusz Iwinski - awatar

Mariusz Iwinski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Damian Witkowski . Zdrowia! - awatar
Damian Witkowski . Zdrowia!
50
Cichociemny - awatar
Cichociemny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina Ekinci - awatar
Ewelina Ekinci
50
Mariusz Ignaszak - awatar
Mariusz Ignaszak
50
Beatka - awatar
Beatka
50
Małgorzata Wroblewska - awatar
Małgorzata Wroblewska
100
Monika - awatar
Monika
20
Robert Modrzynski - awatar
Robert Modrzynski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij