Zbiórka Odbudujmy razem DOM dla Koni - miniaturka zdjęcia

Odbudujmy razem DOM dla Koni

Zbiórka Odbudujmy razem DOM dla Koni - zdjęcie główne

Odbudujmy razem DOM dla Koni

3 291 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Skuza - awatar

Ewelina Skuza

Organizator zbiórki

24 Października około godziny 23  Kruszyna  (woj. pomorskie)

Mam na imię Magda

"Tego zwykłego dnia nic nie zapowiadało naszej tragedii...
Jak zwykle o tej godzinie dzieci już spały, a my leżeliśmy już w łóżku. Zasypialiśmy, gdy nagle mój mąż zbudził mnie mówiąc, że chyba nasz pies drapie w elewację domu, czasem to robił.
Lecz tym razem inaczej niż zwykle. Wtedy poczuliśmy, że coś może być nie tak.
Wojtek, mój mąż poszedł sprawdzić co się dzieje.

I stało się... nagle krzyk, to nie pies drapie, tylko stajnia oddalona od domu ok. 100m stanęła w płomieniach. Gdy to usłyszałam, tak jak stałam razem z mężem rzuciliśmy się na pomoc, bo w tej stajni mieszkały nasze zwierzęta, psy, koty, kury i dwa konie, LAVAL i kucyk KUSY.


Ze łzami w oczach biegliśmy z nadzieja, że zdążymy. Stajnia płonęła żywym ogniem, obraz jak z najgorszego horroru, a myśl że w środku uwięzione są nasze ,, konisie" przerażająca. Ogień szalał, część stodoły już była zawalona. Wojtek nie myśląc o sobie zaczął otwierać drzwi stodoły. Eternit, którym pokryta była część stajni trzaskał i opadał rozżarzony na ziemię. To właśnie ten dźwięk słyszeliśmy wtedy w domu.

Kusy i Laval wybiegli z płonącej stajni, za nimi jeszcze dwa psy. Wszystko spłonęło doszczętnie. Całe zebrane siano i słoma, które były zapasami zimowymi dla koni, nasze rzeczy osobiste schowane już przed zimą. Niestety mieszkały tam też kury i koty, ich nie udało się uratować ;(

Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej."

Razem z znajomymi organizujemy tą zbiórkę dla naszej koleżanki z pracy.  
Sytuacja w jakiej się znalazła jest ciężka, spłonęły zapasy jedzenia i schronienie dla zwierząt.
Sama bardzo mocno to przeżywa, wychowywała się wśród koni od dziecka.

Prosimy Was o pomoc !!!!

Trzeba w stopniu podstawowym odbudować stajnię, a przede wszystkim zapewnić Kusemu i Lavalowi pożywienie i dach nad głową podczas nadchodzącej zimy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Skuza - awatar

  Ewelina Skuza

  30.10.17
  30.10.17

  Nagranie z miejsca pożaru..

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.17
  26.10.17

  • Ewelina Skuza - awatar

   Ewelina Skuza - Organizator zbiórki

   29.10.17
   29.10.17

   dziękuję;)

3 291 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Skuza - awatar

Ewelina Skuza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Olaa - awatar
Olaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena M-a - awatar
Irena M-a
50
Aga W. - awatar
Aga W.
100
Asia - awatar
Asia
20
Beata L. - awatar
Beata L.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij