Zbiórka Odbudujmy razem DOM dla Koni - zdjęcie główne

Odbudujmy razem DOM dla Koni

3 291 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Skuza - awatar

Ewelina Skuza

Organizator zbiórki

24 Października około godziny 23  Kruszyna  (woj. pomorskie)

Mam na imię Magda

"Tego zwykłego dnia nic nie zapowiadało naszej tragedii...
Jak zwykle o tej godzinie dzieci już spały, a my leżeliśmy już w łóżku. Zasypialiśmy, gdy nagle mój mąż zbudził mnie mówiąc, że chyba nasz pies drapie w elewację domu, czasem to robił.
Lecz tym razem inaczej niż zwykle. Wtedy poczuliśmy, że coś może być nie tak.
Wojtek, mój mąż poszedł sprawdzić co się dzieje.

I stało się... nagle krzyk, to nie pies drapie, tylko stajnia oddalona od domu ok. 100m stanęła w płomieniach. Gdy to usłyszałam, tak jak stałam razem z mężem rzuciliśmy się na pomoc, bo w tej stajni mieszkały nasze zwierzęta, psy, koty, kury i dwa konie, LAVAL i kucyk KUSY.


Ze łzami w oczach biegliśmy z nadzieja, że zdążymy. Stajnia płonęła żywym ogniem, obraz jak z najgorszego horroru, a myśl że w środku uwięzione są nasze ,, konisie" przerażająca. Ogień szalał, część stodoły już była zawalona. Wojtek nie myśląc o sobie zaczął otwierać drzwi stodoły. Eternit, którym pokryta była część stajni trzaskał i opadał rozżarzony na ziemię. To właśnie ten dźwięk słyszeliśmy wtedy w domu.

Kusy i Laval wybiegli z płonącej stajni, za nimi jeszcze dwa psy. Wszystko spłonęło doszczętnie. Całe zebrane siano i słoma, które były zapasami zimowymi dla koni, nasze rzeczy osobiste schowane już przed zimą. Niestety mieszkały tam też kury i koty, ich nie udało się uratować ;(

Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zwarcie instalacji elektrycznej."

Razem z znajomymi organizujemy tą zbiórkę dla naszej koleżanki z pracy.  
Sytuacja w jakiej się znalazła jest ciężka, spłonęły zapasy jedzenia i schronienie dla zwierząt.
Sama bardzo mocno to przeżywa, wychowywała się wśród koni od dziecka.

Prosimy Was o pomoc !!!!

Trzeba w stopniu podstawowym odbudować stajnię, a przede wszystkim zapewnić Kusemu i Lavalowi pożywienie i dach nad głową podczas nadchodzącej zimy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Skuza - awatar

  Ewelina Skuza

  30.10.2017
  30.10.2017

  Nagranie z miejsca pożaru..

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.10.2017
  26.10.2017

  • Ewelina Skuza - awatar

   Ewelina Skuza - Organizator zbiórki

   29.10.2017
   29.10.2017

   dziękuję;)

3 291 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Skuza - awatar

Ewelina Skuza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Olaa - awatar
Olaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena M-a - awatar
Irena M-a
50
Aga W. - awatar
Aga W.
100
Asia - awatar
Asia
20
Beata L. - awatar
Beata L.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij