
Witam!
Zbieram na nową kartę graficzną dla brata, niestety nie mamy duzo pieniążków, a on marzy o nowej karcie. Liczy sie każda złotówka.
Dziękuje serdecznie każdemu kto coś dorzuci.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!