Zbiórka Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu - zdjęcie główne

Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu

27 159 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Zalewski - awatar

Roman Zalewski

Organizator zbiórki

Jesteśmy Adwentystami z Sandomierza. Zbieramy pieniądze na remont budynku kaplicy. W budynku jest wydzielona kaplica i część mieszkalna. W części mieszkalnej, która od wielu lat była nie zamieszkana, potrzebny jest remont. Niestety cały budynek jest nieocieplony,  stare tynki są popękane, komin wymaga napraw, rynny również nadają się do wymiany. Aby budynek nie stał nie wykorzystany, planujemy po remoncie wykorzystać go do ewangelizacji. Aby mogli z niego korzystać ewangeliści, misjonarze, grupy misyjne, kolporterzy, jak również adwentyści, którzy zechcą odwiedzić nasze miasto. Środki zebrane chcemy wykorzystać również na wyposażenie budynku. 

Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy prowadzenia i błogosławieństwa Bożego. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Roman Zalewski - awatar

  Roman Zalewski

  18.03.20
  18.03.20

  18.03.2020. Tak wygląda obecnie nasza kaplica. Prace jeszcze trwają. To wszystko jest możliwe dzięki Bogu i waszym środkom finansowym. Jest jeszcze sporo do zrobienia na zewnątrz. Środki które udało nam się zgromadzić są już na wykończeniu. Prosimy o dalsze wsparcie, aby nie tylko budynek ale i jego otoczenie miało odpowiedni wygląd. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom i życzymy Bożego błogosławieństwa.

  Zdjęcie aktualizacji 46 055

Komentarze


 • Daniel K. - awatar

  Daniel K.

  29.06.21
  29.06.21

  Niech Pan Bóg was błogosławi

  • Roman Zalewski - awatar

   Roman Zalewski - Organizator zbiórki

   01.07.21
   01.07.21

   Dziękuję tobie Danielu, za wsparcie. Duża część prac jest już wykonana, twoja darowizna pomoże nam wykonać pozostałą część remontu. Pozdrawiam i życzę błogosławieństw Bożch

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.20
  31.03.20

  May God bless you

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.20
  24.02.20

  Donating because of @Bible Flock Box. Keep up the faith!

 • Enoc j aquino- galva - awatar

  Enoc j aquino- galva

  22.02.20
  22.02.20

  God bless!

 • Tammy Risaliti - awatar

  Tammy Risaliti

  22.02.20
  22.02.20

  I hope everyone will consider a small donation so these evangelist can get the Word of God out to many people. Thank you to Bible Flock Box for his inspirational videos! I got baptized last Sabbath after watching Greg’s videos and reading the Word. My life is already turning around.

27 159 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Zalewski - awatar

Roman Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 291

Roderyk - awatar
Roderyk
50
Daniel K. - awatar
Daniel K.
20
Donte Abraham Sosa - awatar
Donte Abraham Sosa
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jahkeri Otto - awatar
Jahkeri Otto
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Dylan Hiles - awatar
Dylan Hiles
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
416
Thompson - awatar
Thompson
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij