Zbiórka Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu - miniaturka zdjęcia

Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu - zdjęcie główne

Remont Kaplicy ADS w Sandomierzu

27 279 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Zalewski - awatar

Roman Zalewski

Organizator zbiórki

Jesteśmy Adwentystami z Sandomierza. Zbieramy pieniądze na remont budynku kaplicy. W budynku jest wydzielona kaplica i część mieszkalna. W części mieszkalnej, która od wielu lat była nie zamieszkana, potrzebny jest remont. Niestety cały budynek jest nieocieplony,  stare tynki są popękane, komin wymaga napraw, rynny również nadają się do wymiany. Aby budynek nie stał nie wykorzystany, planujemy po remoncie wykorzystać go do ewangelizacji. Aby mogli z niego korzystać ewangeliści, misjonarze, grupy misyjne, kolporterzy, jak również adwentyści, którzy zechcą odwiedzić nasze miasto. Środki zebrane chcemy wykorzystać również na wyposażenie budynku. 

Dziękujemy za Twoje wsparcie i życzymy prowadzenia i błogosławieństwa Bożego. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Roman Zalewski - awatar

  Roman Zalewski

  18.03.2020
  18.03.2020

  18.03.2020. Tak wygląda obecnie nasza kaplica. Prace jeszcze trwają. To wszystko jest możliwe dzięki Bogu i waszym środkom finansowym. Jest jeszcze sporo do zrobienia na zewnątrz. Środki które udało nam się zgromadzić są już na wykończeniu. Prosimy o dalsze wsparcie, aby nie tylko budynek ale i jego otoczenie miało odpowiedni wygląd. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom i życzymy Bożego błogosławieństwa.

  Zdjęcie aktualizacji 46 055

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Daniel K. - awatar

  Daniel K.

  29.06.2021
  29.06.2021

  Niech Pan Bóg was błogosławi

  • Roman Zalewski - awatar

   Roman Zalewski - Organizator zbiórki

   01.07.2021
   01.07.2021

   Dziękuję tobie Danielu, za wsparcie. Duża część prac jest już wykonana, twoja darowizna pomoże nam wykonać pozostałą część remontu. Pozdrawiam i życzę błogosławieństw Bożch

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2020
  31.03.2020

  May God bless you

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.2020
  24.02.2020

  Donating because of @Bible Flock Box. Keep up the faith!

 • Enoc j aquino- galva - awatar

  Enoc j aquino- galva

  22.02.2020
  22.02.2020

  God bless!

 • Tammy Risaliti - awatar

  Tammy Risaliti

  22.02.2020
  22.02.2020

  I hope everyone will consider a small donation so these evangelist can get the Word of God out to many people. Thank you to Bible Flock Box for his inspirational videos! I got baptized last Sabbath after watching Greg’s videos and reading the Word. My life is already turning around.

27 279 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 294 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Zalewski - awatar

Roman Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 294

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anthony Jordan Villazana-Harris - awatar
Anthony Jordan Villazana-Harris
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roderyk - awatar
Roderyk
50
Daniel K. - awatar
Daniel K.
20
Donte Abraham Sosa - awatar
Donte Abraham Sosa
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jahkeri Otto - awatar
Jahkeri Otto
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij