Zbiórka FLAP droga do DOMU - zdjęcie główne

FLAP droga do DOMU

2 091 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Witam .... 

 Mam na imię Iza. Z wyksztalcenia jestem położną i od przeszło 15 lat dane mi jest przyjmować na ten nasz świat nowe życie. 

Ta zbiórka również poświęcona jest ŻYCIU. ,,ISTNIENIU'' które przeszło 10 lat czeka w zamknięciu na tą jedną chwilę w której dane mu będzie przekroczenie bram miejsca w którym przebywa. Jeśli istnieje piekło to ON  wie najlepiej co ono oznacza.

Chciałabym przedstawić FLAPA.

Pies zapomniany przez cały świat.... jak tysiące innych istnień,  którym to człowiek zgotowal piekło na ziemi. 

FLAP -  Jest starym psem i siedzi w schronisku od początku świata. Jego ŻYCIE  powoli  zatacza koło i widać jak na dłoni, że było to kompletnie zmarnowane ŻYCIE. Świata widział tyle, co przez kraty końca, człowieka jak na lekarstwo o dotyku  już nie wspomnę.  Pewnie kiedy trafił do schroniska jakieś 10 lat temu napewno tęsknił i czekał.  Potem przez dluuuugie lata nie robił już nic. Pewnie przywykł do ogłuszającego szczekania 3000 tys innych psów, bo z taką ilością przyszło mu dzielić 10 lat odsiatki. Jest starym psem i bardzo prawdopodobne że będzie to już jego ostatnia zima na tym świecie .  Może już nie zdąży być czyjś, poczuć się bezpiecznie, mieć choć jeszcze na chwilę- kawałek własnego ciepłego kąta i kogoś kto go  przytuli, gdy trzeba będzie się pożegnać. 

Od przeszło roku poza pracą zawodową wraz z wspaniałymi kobietami wyciągamy z RADYS ( jednego z największych schronisk w Europie 3500 tyś psów) psiaki. FLAP jest pewnie jednym z kilkuset psów z takim stażem, które tam przebywają.  Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim i zawsze towarzyszyć nam będzie to cholerne uczucie konieczności dokonania wyboru, którego psa zabrać.   FLAP  ma możliwość opuścić RADYSY i zamieszkać w domowym domu tymczasowym.  Nie wiemy czy znajdziemy mu dom na który tak długo czeka, adopcja starszych psów jest naprawdę dużym wyzwaniem. Od przeszlo roku wyciągnełysmy i przygotowałyśmy do adopcji ponad 100 psiaków jednak w przypadku  FLAPA  może okazać się, że dom tymczasowy stanie się jego ostatnim miejscem zanim umrze. 

Zebrane środki ze  zbiórki  będą przeznaczone na pokrycie kosztów transportu, kosztów związanych z leczeniem FLAPA  , zakupu karmy itd.

Dla wielu ludzi PIES to tylko PIES. W prawie polskim bezdomne zwierzęta są określane mianem ODPADU. Kiedyś je utylizowano, dzisiaj na nieszczęściu istot które czują ja trzy letnie dziecko w naszym kraju zarabia się pieniądze.  FLAP  został zauważony.

PROSZE  wpłacić choć symboliczne 10 zł . Dla wielu z nas to niezauważalne suma w domowym budżecie dla FLAPA  to szansa na  ZAKOŃCZENIE SWEGO ŻYCIA W GODNYCH WARUNKACH W MIEJSCU GDZIE ISTNIEJE  RÓWNIEŻ DOTYK LUDZKIEJ DŁONI.   

Zapraszamy na fb profil :

 ADOPTUJ  PSIAKA  RADYSIAKA  

Będę wdzięczna z całego serca za udostepnienie zbiórki oraz za dokonane wpłaty.  ❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Robert Drożdż - awatar

  Robert Drożdż

  16.10.2019
  16.10.2019

  Dzięki za to, co robicie i powodzenia! PS. Z tym prawem polskim i "odpadem" to akurat nieprawda. Przepisy są w porządku. To ludzie, którzy je stosują nie umieją lub (znacznie częściej) nie chcą z nich korzystać.

 • Jolanta Biłat - awatar

  Jolanta Biłat

  12.10.2019
  12.10.2019

  powodzenia pieseczku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2019
  26.09.2019

  Kochany Flapiczku, cieszę się bardzo,że znalazłeś domek!!!! Dziękuję bardzo właścicielce/właścicielowi DT!!! Życzę ci dużo szczęścia i poczucia bezpieczeństwa w ramionach Twojej Pani!!! Bardzo ci życzę,abyś mógł zapomnieć o tym co było, a twoje serduszko zabiło radosnym rytmem wolności i poczuciem,że masz dla kogo merdać ogonkiem!!! I jeszcze dużo zdrowia ci życzę, przytulam oraz przesyłam moc pozytywnej energii!!!

 • Basia Basia - awatar

  Basia Basia

  26.09.2019
  26.09.2019

  Więcej nie mogę ale złotówka do złotówki......:)

 • Bożena - awatar

  Bożena

  25.09.2019
  25.09.2019

  Trzymam kciuki za Flapa

2 091 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Kamila - awatar
Kamila
20
JOLANTA - awatar
JOLANTA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert Drożdż - awatar
Robert Drożdż
65
Jolanta Biłat - awatar
Jolanta Biłat
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
PBPB - awatar
PBPB
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marzena - awatar
Marzena
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij