Zbiórka Kocurek po wypadku - zdjęcie główne

Kocurek po wypadku

14 510 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 321 osób
Anna Bruszewska - awatar

Anna Bruszewska

Organizator zbiórki

Edit: 

28.06.2022 godz 18.00
Kocurek jest już w lecznicy Vetriver. Został znieczulony i przeswietlony. Prześwietlenie wykazało wypadnięcie lewego stawu biodrowego oraz złamanie lewego stawu skokowego kolana oraz pogłębiający się stan zapalny kości z uwagi na pogodę plus długie leżenie po wypadku bez pomocy.
W wyniku interwencji ortopedy nastawiono wypadniety staw ( licząc na cud, ze nie wypadnie ponownie bo to dodatkowy koszt 4 tys zł). Obecnie likwidowany jest stan zapalny antybiotykiem. W ciagu dwóch dni po ustaniu stanu zapalnego kot bedzie operowany. Operacja to szacowany koszt około 3 tys plus pobyt w całodobowej lecznicy, RTG, leki. Koszt jednej doby szpitalnej wraz z lekami to koszt około 200 zł.

Kochani w dniu dzisiejszym tj. 27 czerwca na pograniczu Żoliborza i Bielan został o 6.30 znaleziony potrącony kocurek. Straż miejska została poinformowana jednakże do godziny 10 nie przyjechała. Ania popędziła czym prędzej na rowerze aby go poszukać. Udało się. Dzięki pomocy dwóch panów udało się go włożyć do transportera. Zamówiłam ubera i kocurek pojechał z Ania do lecznicy na Conrada. To byłoby wszystko z dobrych wieści…

Kot dostał narkozę aby można było go porządnie zbadać bo bardzo cierpiał. Jak widać na zdjęciach ma otwarte złamanie tylniej łapy. Dodatkowo zmiażdżona miednice i test na białaczkę wyszedł pozytywny. Po długim namyśle zapadła decyzja o przekazaniu krwi na badanie PCR aby potwierdzić lub wykluczyć białaczkę. Kocurek nie miał robionego RTG. Zapadła decyzja, ze trzeba ratowac na cito łapkę. Niestety lecznica nie podejmie się specjalistycznej operacji (ortopedycznej). Dodatkowo kot nie ma czipa i jest niewykastrowany. Jak sądzimy także bez szczepień. Czeka go długi pobyt w lecznicy . To 6 tygodni na samo zrośnięcie się miednicy. Co z łapka? To pokaże Rtg i operacja. Dziś konsultowałam kocurka z lecznica VETRIVER. Podejmą się operacji. Lecznica Chomiczowka przekaże im dokumentacje. Niestety bez Waszej pomocy nie dam rady. Operacja, pobyt w lecznicy, wszystkie zabiegi to ogromny koszt. Badania PCR także…

Po konsultacji z lecznica ustaliłam zbiórkę na 5 tys. Będę Was informować na bieżąco. Niestety pieniążki muszę uzbierać szybko gdyż operacja jest niezbędna i musi sie odbyć jak najszybciej. Nie mam tam możliwości płatność z wydłużonym terminem. Trzeba zapłacić zaraz po zabiegu. 

Czy pomozecie? 

Oczywiście cały czas jest poszukiwany właściciel kocurka….

Aktualizacje


 • Anna Bruszewska - awatar

  Anna Bruszewska

  04.07.2022
  04.07.2022

  Kocurek już po operacji. Został odebrany z lecznicy Vetriver i przeniesiony na Conrada.

  Zdjęcie aktualizacji 97 646

Komentarze


 • Sławek - awatar

  Sławek

  08.07.2022
  08.07.2022

  W przypadku dalszych potrzeb daj znać

  • Anna Bruszewska - awatar

   Anna Bruszewska - Organizator zbiórki

   08.07.2022
   08.07.2022

   Dziękuje Sławciu.

 • Oleksandr - awatar

  Oleksandr

  04.07.2022
  04.07.2022

  Dużo zdrowia! :)

  • Anna Bruszewska - awatar

   Anna Bruszewska - Organizator zbiórki

   04.07.2022
   04.07.2022

   Bardzo dziękuje w imieniu Saperka.

 • Marzena M - awatar

  Marzena M

  30.06.2022
  30.06.2022

  Mam nadzieję że do jutra będzie co najmniej 10.000 i będzie opcja 2

  • Anna Bruszewska - awatar

   Anna Bruszewska - Organizator zbiórki

   30.06.2022
   30.06.2022

   Pani Marzanko, po konsultacji z kilkoma osobami, które lepiej się na tym znają niż ja, podjęłam decyzje o wersji nr 1. Sam zabieg to koszt oczywiście niższy, ale dochodzą jeszcze inne koszty, takie jak pobyt w szpitalu, leki, RTG. Pcr na potwierdzenie białaczki… mogą jeszcze wyskoczyć inne niespodziewane koszty, z którymi niestety muszę się liczyć. Bardzo dziękuje za wsparcie ❤️

14 510 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 321 osób
Anna Bruszewska - awatar

Anna Bruszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 321

Beata Kucharska - awatar
Beata Kucharska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
marta - awatar
marta
35
Beata - awatar
Beata
50
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Klaudia Wielgat - awatar
Klaudia Wielgat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij