Zbiórka Marian Piecha - zdjęcie główne

Marian Piecha

90 388 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 058 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Piecha - awatar

Marian Piecha

Organizator zbiórki

POGORZELCY

PROSZĄ O POMOC!

Kochani jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie. Zbiórka przeszła nasze oczekiwania. Pomoc płynie do Sylwka i Agnieszki z wielu stron, ale te potrzeby cały czas są ogromne. Dziękujemy każdej osobie, która wsparła zbiórkę, która pomogła rodzinie w jakikolwiek sposób. Ubrania, przybory do szkoły, buty, nawet jedzenie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli sprzątać to co zostało ze spalonego doszczętnie domu. Sąsiedzi, znajomi, rodzina, ale tez zupełnie obce osoby. Każdy pomagał jak tylko mógł. Każdy wspierał i pocieszał choć w obliczu tej tragedii trudno znaleźć jakiekolwiek słowa. Patrząc na ogrom zniszczeń zwiększamy kwotę zbiórki, licząc, ze uda nam się uzbierać m.in. na maszyny, dzięki którym Sylwek i Aga będą mogli znowu pracować i zarabiać. Tak, by mogli powili znowu budować swoje życie. Prosimy Was o wsparcie. Jeszcze raz. I chylimy nisko czoła za każdą wpłacona złotówkę. 

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Wczoraj, 12.11.2021 r. w godzinach wieczornych wielka tragedia dotknęła 4-osobaową rodzinę – całkowicie spłonął ich dom wraz z przyległymi zabudowaniami, położony w Pewli Wielkiej /Parafia Hucisko/.


Niestety, nie udało się nic uratować – rodzina straciła wszystko.

Pani Agnieszka Piecha wraz z mężem Sylwestrem i dwoma synami: Mikołajem /14 lat/ i Maciejem /10 lat/ przebywają tymczasowo u rodziny i pilnie potrzebują pomocy.

W imieniu własnym i poszkodowanej rodziny bardzo prosimy o wsparcie rzeczowe i finansow


❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


Pomóżmy solidarnie rodzinom w tych jakże trudnych dla niej chwilach, z naszym wsparciem będzie im łatwiej odnaleźć się w tej tragicznej sytuacji.


Nie bądźmy obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. 

W imieniu państwa Piechów.

Bardzo dziękujemy.

💓💓💓💓💓💓

Adres zbiórki poniżej, kliknij w link

https://maps.app.goo.gl/xLozBd7gUR2LgRcE7

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2021
  27.11.2021

  Niech Dobry Bóg ma Was w swojej opiece :)

 • Kuba Bielsko-Biała - awatar

  Kuba Bielsko-Biała

  26.11.2021
  26.11.2021

  Niech Bóg ma Was w opiece !

 • Polskie Studnie - awatar

  Polskie Studnie

  22.11.2021
  22.11.2021

  Pomagajmy

 • Weronika S - awatar

  Weronika S

  21.11.2021
  21.11.2021

  Od Holly i Danielle z Leeds Uk

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.11.2021
  17.11.2021

  Powodzenia!

  • Marian Piecha - awatar

   Marian Piecha - Organizator zbiórki

   18.11.2021
   18.11.2021

   Dziękuję 💓 w imieniu rodziny Piechów 💓

90 388 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 058 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Piecha - awatar

Marian Piecha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 058

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Święty Mikołaj - awatar
Święty Mikołaj
30
Karola - awatar
Karola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij