Zbiórka Wózek inwalidzki i rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Wózek inwalidzki i rehabilitacja

Zbiórka Wózek inwalidzki i rehabilitacja - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki i rehabilitacja

3 032 zł  z 14 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 
Beata Lewandowska - awatar

Beata Lewandowska

Organizator zbiórki


Kochani, moja serdeczna przyjaciółka Ania choruje na stwardnienie rozsiane. Jest wspaniała Kobietą, sama wychowuje 9 -cio letniego syna. Po ostatnim ataku choroby musi korzystać z wózka inwalidzkiego, który kosztuje 14.600 zł. Musimy zapłacić do 13 czerwca.  

Była w szpitalu w Łodzi podano jej lek który zatrzymał rozwój choroby, ale aby mogła chodzić musi korzystać z rehabilitacji, na którą nie dostanie się bez wózka. Na sam wózek brakuje nam 10.000 a gdzie jeszcze rehabilitacja.

Ania mimo swojej choroby ukończyła studia prawnicze, czeka na obronę dyplomu. Bardzo dzielna i bardzo silna Kobieta pomóżmy jej znów stanąć na nogi. Każdy grosik się przyda. Pamiętajmy że dobro powraca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta Kozulko - awatar

  Marta Kozulko

  04.06.19
  04.06.19

  Aniu trzymam kciuki!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.19
  29.05.19

  Pozdrowionka z grupy pani promotor 🙂

 • Kasia Świciewska-Kazimierczak - awatar

  Kasia Świciewska-Kazimierczak

  22.05.19
  22.05.19

  Bądź silna!!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  21.05.19
  21.05.19

  Trzymam kciuki za Anię i wierzę że ma wśród swoich znajomych dobrych ludzi.

 • Hanna Świątkowska-Cyl - awatar

  Hanna Świątkowska-Cyl

  21.05.19
  21.05.19

  Dla Ani zawsze

3 032 zł  z 14 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać teraz
 
Beata Lewandowska - awatar

Beata Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PR1916 - awatar
PR1916
100
Mateyko - awatar
Mateyko
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Grzegorz Musiol - awatar
Grzegorz Musiol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lidia Stachowiak - awatar
Lidia Stachowiak
20
Wioletta Wiola - awatar
Wioletta Wiola
33
Magda - awatar
Magda
20
ManiaSt - awatar
ManiaSt
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij