Zbiórka Wózek inwalidzki i rehabilitacja - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki i rehabilitacja

3 032 zł  z 14 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Lewandowska - awatar

Beata Lewandowska

Organizator zbiórki


Kochani, moja serdeczna przyjaciółka Ania choruje na stwardnienie rozsiane. Jest wspaniała Kobietą, sama wychowuje 9 -cio letniego syna. Po ostatnim ataku choroby musi korzystać z wózka inwalidzkiego, który kosztuje 14.600 zł. Musimy zapłacić do 13 czerwca.  

Była w szpitalu w Łodzi podano jej lek który zatrzymał rozwój choroby, ale aby mogła chodzić musi korzystać z rehabilitacji, na którą nie dostanie się bez wózka. Na sam wózek brakuje nam 10.000 a gdzie jeszcze rehabilitacja.

Ania mimo swojej choroby ukończyła studia prawnicze, czeka na obronę dyplomu. Bardzo dzielna i bardzo silna Kobieta pomóżmy jej znów stanąć na nogi. Każdy grosik się przyda. Pamiętajmy że dobro powraca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta Kozulko - awatar

  Marta Kozulko

  04.06.19
  04.06.19

  Aniu trzymam kciuki!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.19
  29.05.19

  Pozdrowionka z grupy pani promotor 🙂

 • Kasia Świciewska-Kazimierczak - awatar

  Kasia Świciewska-Kazimierczak

  22.05.19
  22.05.19

  Bądź silna!!

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  21.05.19
  21.05.19

  Trzymam kciuki za Anię i wierzę że ma wśród swoich znajomych dobrych ludzi.

 • Hanna Świątkowska-Cyl - awatar

  Hanna Świątkowska-Cyl

  21.05.19
  21.05.19

  Dla Ani zawsze

3 032 zł  z 14 600 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Lewandowska - awatar

Beata Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PR1916 - awatar
PR1916
100
Mateyko - awatar
Mateyko
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Grzegorz Musiol - awatar
Grzegorz Musiol
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lidia Stachowiak - awatar
Lidia Stachowiak
20
Wioletta Wiola - awatar
Wioletta Wiola
33
Magda - awatar
Magda
20
ManiaSt - awatar
ManiaSt
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij