Zbiórka Łańcuch wrośnięty w szyję psa - miniaturka zdjęcia

Łańcuch wrośnięty w szyję psa Jak założyć taką zbiórkę?

Łańcuch wrośnięty w szyję psa

13 000 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 347 osób

‼️ PSI KOSZMAR POD WOŁOWEM. ZAGŁODZONY ROCZNY PIES W PSEUDO-BUDZIE Z ŁAŃCUCHEM WROŚNIĘTYM W SKÓRĘ ORAZ ROZDRAPANĄ DO KRWI SKÓRĄ PRZEZ PCHŁY. SPOD OBROŻY WYCHODZĄ LARWY MUCH 😭😭😭

📖 Ludzie są na tyle naiwni, że wierzą w Boga, psy są naiwne, bo wierzą w ludzi (Éric-Emmanuel Schmitt)

Psy nie mają innego wyjścia niż tylko wierzyć, że opiekun, który ich oswoił i przygarnął zapewni im szczęśliwe życie. Mimo, że już pierwsze spojrzenie oka pokazuje, że to nieprawda 😞😞😞

W dramatycznym stanie odebraliśmy dziś psa z Biaław Wielkich koło Wołowa. Niespełna roczny wychudzony pies żył w rozpadającej się budzie na krótkim łańcuchu, który wrósł mu się w szyję razem z obrożą. Rana gnije i wychodzą z niej larwy much. Pies jest totalnie zapchlony - kark ma rozdrapany, zaropiały, czerwony od krwi 😭😭😭

Kiedy do niego podeszliśmy, latały nad nim roje much - ze względu na rozkładającą się ranę na szyi, a nie jedzenie, które otrzymywał w formie warzywnych resztek z obiadu 😭😭😭

Pies jest w złym stanie i bardzo cierpi. Czekamy z nim u przychodni weterynaryjnej na przyjęcie. Wymaga natychmiastowej pomocy lekarza  😭😭😭

Zwyrodnialec, który opiekował się psem twierdził, że nie zauważył stanu psa, bo widywał go tylko w nocy. Pokazaliśmy mu go w dzień, ale wywalił nas z posesji. Na szczęście razem z psem, którego zabraliśmy razem z zardzewiałym łańcuchem. Piesek jest przestraszony, nie czuje czułości do ludzi. Wiódł do tej pory pełne cierpienia poniżające życie, niegodne żadnej czującej istoty 😞😞😞

⚠️Walczymy o niego - pomóż nam! Czeka nas cała nas ratowania psa skrzywdzonego przez człowieka bez serca. TWOJE WSPARCIE TO PROTEST PRZECIWKO TAKIEMU TRAKTOWANIU ZWIERZĄT!

‼️ WESPRZYJ RATOWANIE PONIŻONEGO CIĘŻKO RANNEGO, ZAGŁODZONEGO PIESKA NA TEJ ZBIÓRCE. PIESEK PRZEBYWA POD OPIEKĄ WROCŁAWSKIEJ EKOSTRAŻY.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Agnieszka Voß - awatar

  Agnieszka Voß

  28.09.2023
  28.09.2023

  Trzymaj się kochany, teraz będzie już tylko lepiej.Byłemu "właścicielowi" wszystkiego najgorszego życzę!!!!

 • Anna - awatar

  Anna

  28.09.2023
  28.09.2023

  Zgłoście sprawę na policję!! Mam nadzieję, że tego xxx spotka surowa kara!

 • Karo&Roxy - awatar

  Karo&Roxy

  24.09.2023
  24.09.2023

  ❤️ Trzymaj się piesku, będziesz jeszcze miał piekne zycie.

13 000 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 347 osób

Wpłaty: 347

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucy Lusia - awatar
Lucy Lusia
20
Blanka i Patryk - awatar
Blanka i Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
30
Aneta - awatar
Aneta
20
Anna - awatar
Anna
50
Kamila - awatar
Kamila
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij