Zbiórka Sprzęt medyczny dla OSP - zdjęcie główne

Sprzęt medyczny dla OSP

120 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Czerkawska - awatar

Bożena Czerkawska

Organizator zbiórki

Od 1990 roku  wolontariusze Fundacji Zdrowia Ziemi Łódzkiej będącej Organizacją Pożytku Publicznego nieustannie pracują, aby wspierać służbę zdrowia, zmniejszać braki w wyposażeniu placówek medycznych i niwelować ciągłe niedofinansowanie tego fundamentalnego obszaru dla społeczeństwa. Nasza misja nie zna granic, a w ostatnim czasie szczególną uwagę skupiliśmy na wsparciu Ochotniczych Straży Pożarnych z regionu łódzkiego. Działające w małych miejscowościach OSP coraz częściej stają w obliczu wyzwań związanych z katastrofami komunikacyjnymi na nowo wybudowanych trasach szybkiego ruchu oraz autostradach. W odpowiedzi na te trudne sytuacje, postanowiliśmy zaangażować się w zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczego, który może okazać się kluczowy w skutecznej akcji ratunkowej. 

Ostatnio Fundacja Zdrowia Ziemi Łódzkiej przekazała plecak ratowniczy dla OSP w Szynkielowie spełniający wymagania zawarte w wytycznych Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego. Po otwarciu komory głównej ratownik ma dostęp do całego wyposażenia zestawu, który umożliwia udzielanie pierwszej pomocy kwalifikowanej osobom poszkodowanym na miejscu zdarzenia, poprzez m. in.: zabezpieczenie i przywrócenie drożności dróg oddechowych, prowadzenie oddechu kontrolowanego lub wspomaganego oraz tlenoterapii, unieruchomienie złamań i zwichnięć, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran obrażeń.

Wierzymy, że nasze działania mogą znacząco przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych społeczności. Dzięki Państwa wsparciu będziemy w stanie zakupić niezbędny sprzęt, umożliwiając strażakom szybką i skuteczną reakcję w sytuacjach awaryjnych. Chcemy serdecznie zaprosić Państwa do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę poprzez dokonywanie wpłat na rzecz Fundacji Zdrowia Ziemi Łódzkiej. Każda złotówka przekazana na nasze konto przyczyni się do zwiększenia gotowości i efektywności naszych Ochotniczych Straży Pożarnych. 

Zebrane pieniądze przeznaczymy dla:

OSP w Lipowczycach na zakup zestawu tlenowego

OSP CHOJNY na zakup defibrylatora Philips FRX w kapsule Rotaid

OSP Dworszowice Kościelne na zakup defibrylatora AED 

OSP w Wieluniu na zakup butli tlenowej 10L wraz z rozdzielaczem dla 6 osób

Razem możemy sprawić, że nasze społeczności staną się jeszcze bezpieczniejsze. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i liczymy na Państwa hojność.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
120 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Czerkawska - awatar

Bożena Czerkawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonim dla OSP - awatar
Anonim dla OSP
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij