Zbiórka Daj oddech - zdjęcie główne

Daj oddech

8 595 zł  z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Czarnecki - awatar

Damian Czarnecki

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo! Jesteśmy wolontariuszami z Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku i wyszliśmy z inicjatywą zbiórki pieniężnej na potrzeby pacjentów Hospicjum im. bł. s. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie. Chcemy wspomóc osoby chore będące pod opieką tej placówki, zwłaszcza teraz w dobie koronawirusa, poprzez zakup koncentratora tlenu. Jest to sprzęt ratujący życie.

Potrzebujemy tylko 3 900 zł, by móc zrealizować ten szczytny cel.  Sprzęt ten znacznie ułatwia oddychanie poprzez dostarczanie podwyższonej zawartości tlenu do organizmu. Terapia z zastosowaniem tego urządzenia to codzienność, a zarazem konieczność, dlatego tak ważne jest dla nas jego zapewnienie. Sami przecież nie wyobrażamy sobie życia bez tlenu. Oddychanie to jedna z najważniejszych funkcji życiowych, więc pomyślmy o osobach, którym sprawia to trudność.

Nie zwlekaj, pomóż. Niech Twoja wpłata stanie się „garścią powietrza” dla pacjentów hospicjum. Daj oddech i zachęć do tego innych!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
8 595 zł  z 3 900 zł (Cel)
Wpłaciło 141 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Czarnecki - awatar

Damian Czarnecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 141

KGW Grzegorzowianki - awatar
KGW Grzegorzowianki
50
OSP Narama - awatar
OSP Narama
100
OSP Krasieniec Stary - awatar
OSP Krasieniec Stary
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KGW Narama - awatar
KGW Narama
100
Sklep Spożywczy Frankiewicz Sieciechowice - awatar
Sklep Spożywczy Frankiewicz Sieciechowice
50
Rada Sołecka Sieciechowice - awatar
Rada Sołecka Sieciechowice
120
KGW Owczary - awatar
KGW Owczary
200
Anna Strycharek - awatar
Anna Strycharek
10
Sklep Spożywczy Frankiewicz Narama - awatar
Sklep Spożywczy Frankiewicz Narama
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij