Zbiórka DAKS pies z serduszkiem na boku - miniaturka zdjęcia

DAKS pies z serduszkiem na boku

Zbiórka DAKS pies z serduszkiem na boku - zdjęcie główne

DAKS pies z serduszkiem na boku

3 305 zł z 2 813 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 

Mamy obecnie pod opieką rekordową liczbę psów. Wiele z nich to staruszki – umiarkowanie adopcyjne, ale za to generujące znaczne koszty opieki, przede wszystkim weterynaryjnej. Z tego powodu co jakiś czas mówimy sobie „OK, szukamy zwierzaków w sile wieku. Odmładzamy fundację. Start!”

A potem trafia do nas wiadomość o kolejnym kilkunastolatku – porzuconym w jesieni życia, schorowanym, bezradnym. Niczyim. I wszystkie postanowienia biorą w łeb.

Takim psem jest Daks.

Trafił pod naszą opiekę niemal miesiąc temu.  Ze względu na stan zdrowia na cito przeszedł serię specjalistycznych badań – endokrynologiczne, kardiologiczne, nefrologiczne, okulistyczne, badanie USG, krwi i moczu.Dziś wiemy już, że Daks ma małego guza na śledzionie, przerost prostaty, kłopoty z sercem, zaćmę. To nie one jednak są jego największym problemem.

Staruszek cierpi na zapalenie trzustki i jelit – chudnie, wymaga podawania odpowiedniej karmyi leków. Oprócz tego ma poważne deficyty neurologiczno-ortopedyczne – zachwiania równowagi, znaczne zaniki mięśni, niedowłady. Jego chód jest chwiejny i niepewny, każdy krok stanowi wysiłek. Wspomagamy go rehabilitacją, zajęciami na bieżni wodnej, ale wciąż nie jest łatwo.

Przeprowadzone do tej pory badania nie dały pełnej i jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co jest przyczyną tych problemów. Zalecono wykonanie tomografii komputerowej, która pomoże lekarzom sprecyzować zakres uszkodzeń i określić dalszy sposób postępowania. W najbliższą środę zostanie wykonane badanie w klinice w Warszawie.

Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie na leczenie Daksa. Koszty rosną, a póki co nie widać światełka w tunelu aby to był ich koniec. Pies z serduszkiem na boku potrzebuje na dziś połączenia się sił w jego ratowaniu.

Za każdy datek, który zbliży nas do niezbędnego badania, serdecznie dziękujemy.


Poniżej przedstawiamy rozliczenie Daksa, aby przybliżyć Wam jego sytuację. 
Rozliczenie Daksa: 

- 397zł - badanie serduszka, krew

- 120zł - USG

- 65zł - badanie okulistyczne

- 25zł - badanie moczu

- 240zł - neurolog + RTG

- 100zł - wizyta u nefrologa i endokrynologa

- 306zł - implant kastracyjny oraz podwójna dawka odrobaczenia

- 400zł - diagnostyka trzustkowa, leki na trzustkę oraz na przewód pokarmowy

- 180zł - Amylactiv Digest

- 420zł - seria bieżni wodnych

RAZEM WYDATKI NA DAKSA: 2 253zł


Darowizny na rzecz Daksa:

Ela M. 50zł, Ewa D. 30zł, Beata A. 50zł, Adam W. 50zł, Zofia Z. 200zł, Monika S. 30zł, Grażyna S. 30zł.

Razem 440zł.

DŁUG W SKARPECIE DAKSA WYNOSI: 1 813zł.

DO DŁUGU DOJDZIE KOSZT TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ W KWOCIE 1000zł.


Za cel ustalamy sobie kwotę 2 813zł

I... liczymy, że uda nam się ją zebrać! Bo razem możemy więcej!Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.06.18
    19.06.18

    Daksiu, Psiaku z serduszkiem na boku, zdrowiej...

3 305 zł z 2 813 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanka - awatar
Hanka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
5
Jacek Kulka - awatar
Jacek Kulka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Czaplińska - awatar
Agnieszka Czaplińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij