Zbiórka DAKS pies z serduszkiem na boku - miniaturka zdjęcia

DAKS pies z serduszkiem na boku Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka DAKS pies z serduszkiem na boku - zdjęcie główne

DAKS pies z serduszkiem na boku

3 305 zł  z 2 813 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mamy obecnie pod opieką rekordową liczbę psów. Wiele z nich to staruszki – umiarkowanie adopcyjne, ale za to generujące znaczne koszty opieki, przede wszystkim weterynaryjnej. Z tego powodu co jakiś czas mówimy sobie „OK, szukamy zwierzaków w sile wieku. Odmładzamy fundację. Start!”

A potem trafia do nas wiadomość o kolejnym kilkunastolatku – porzuconym w jesieni życia, schorowanym, bezradnym. Niczyim. I wszystkie postanowienia biorą w łeb.

Takim psem jest Daks.

Trafił pod naszą opiekę niemal miesiąc temu.  Ze względu na stan zdrowia na cito przeszedł serię specjalistycznych badań – endokrynologiczne, kardiologiczne, nefrologiczne, okulistyczne, badanie USG, krwi i moczu.Dziś wiemy już, że Daks ma małego guza na śledzionie, przerost prostaty, kłopoty z sercem, zaćmę. To nie one jednak są jego największym problemem.

Staruszek cierpi na zapalenie trzustki i jelit – chudnie, wymaga podawania odpowiedniej karmyi leków. Oprócz tego ma poważne deficyty neurologiczno-ortopedyczne – zachwiania równowagi, znaczne zaniki mięśni, niedowłady. Jego chód jest chwiejny i niepewny, każdy krok stanowi wysiłek. Wspomagamy go rehabilitacją, zajęciami na bieżni wodnej, ale wciąż nie jest łatwo.

Przeprowadzone do tej pory badania nie dały pełnej i jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co jest przyczyną tych problemów. Zalecono wykonanie tomografii komputerowej, która pomoże lekarzom sprecyzować zakres uszkodzeń i określić dalszy sposób postępowania. W najbliższą środę zostanie wykonane badanie w klinice w Warszawie.

Chcielibyśmy Was prosić o wsparcie na leczenie Daksa. Koszty rosną, a póki co nie widać światełka w tunelu aby to był ich koniec. Pies z serduszkiem na boku potrzebuje na dziś połączenia się sił w jego ratowaniu.

Za każdy datek, który zbliży nas do niezbędnego badania, serdecznie dziękujemy.


Poniżej przedstawiamy rozliczenie Daksa, aby przybliżyć Wam jego sytuację. 
Rozliczenie Daksa: 

- 397zł - badanie serduszka, krew

- 120zł - USG

- 65zł - badanie okulistyczne

- 25zł - badanie moczu

- 240zł - neurolog + RTG

- 100zł - wizyta u nefrologa i endokrynologa

- 306zł - implant kastracyjny oraz podwójna dawka odrobaczenia

- 400zł - diagnostyka trzustkowa, leki na trzustkę oraz na przewód pokarmowy

- 180zł - Amylactiv Digest

- 420zł - seria bieżni wodnych

RAZEM WYDATKI NA DAKSA: 2 253zł


Darowizny na rzecz Daksa:

Ela M. 50zł, Ewa D. 30zł, Beata A. 50zł, Adam W. 50zł, Zofia Z. 200zł, Monika S. 30zł, Grażyna S. 30zł.

Razem 440zł.

DŁUG W SKARPECIE DAKSA WYNOSI: 1 813zł.

DO DŁUGU DOJDZIE KOSZT TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ W KWOCIE 1000zł.


Za cel ustalamy sobie kwotę 2 813zł

I... liczymy, że uda nam się ją zebrać! Bo razem możemy więcej!Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    19.06.2018
    19.06.2018

    Daksiu, Psiaku z serduszkiem na boku, zdrowiej...

3 305 zł  z 2 813 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hanka - awatar
Hanka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
5
Jacek Kulka - awatar
Jacek Kulka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka Czaplińska - awatar
Agnieszka Czaplińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij