Zbiórka Damian ! Podaruj chwilę radości - miniaturka zdjęcia

Damian ! Podaruj chwilę radości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Damian ! Podaruj chwilę radości - zdjęcie główne

Damian ! Podaruj chwilę radości

6 736 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Gwóźdź - awatar

Michał Gwóźdź

Organizator zbiórki

Poznajcie Damiana. To młody chłopak, który po wypadku samochodowym potrzebuje długotrwałej rehabilitacji i kosztownego leczenia. Potrzebuje także naszej pomocy ❗ Przed wypadkiem Damian prowadził życie jak zwykły szczęśliwy nastolatek, cieszył się każdym dniem, prowadził aktywny tryb życia, uczęszczał na różne zajęcia sportowe, rozwijał swoją pasję jaką była kulturystyka. Po wypadku niestety Damian musiał nagle zmienić swoje życie, nie jest mozliwe aby mógł dalej ćwiczyć i uczęszczać na zajęcia. Codziennie walczy i bardzo ciężko pracuje nad tym aby przynajmniej w jakimś stopniu usprawnić swoje ruchy. Kieruje ten post prostym przekazem jeśli to czytasz wyobraź sobie jaki wysiłek musi wykonywywac w prostych codziennych czynnościach ten młody chłopak, jak wiele czasu i pracy potrzeba na to aby mięśnie zaczęły poprawnie funkcjonować. Chcę dzięki Wam podarować temu chłopakowi chwilę radości która wiąże się z zakupem specjalistycznego roweru na którym Damian mógłby trenowac i oderwac sie od szarej rzeczywistości. Życie na wózku to bardzo ciężki los który spotkał tego młodego nastolatka nie bądźmy obojętni dla nas nie jest to wielki wyczyn podarować symboliczną złotówkę ,a dla tego chłopaka to całe życie oraz bardzo wielka radość. Wierzę w Was kochani i mam nadzieję że uda nam się wspólnie pomóc !!!  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Gwóźdź - awatar

  Michał Gwóźdź

  02.09.2019
  02.09.2019

  Poświęć 5 minut i zapoznaj się z historią Damiana.

Komentarze


 • Art Chata - awatar

  Art Chata

  12.09.2019
  12.09.2019

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2019
  04.09.2019

  Na pewno się uda. Powodzenia! Życzę motywacji do działania!

6 736 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Gwóźdź - awatar

Michał Gwóźdź

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Selvoy <3 - awatar
Selvoy <3
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Panie - awatar
Panie
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Rup - awatar
Agnieszka Rup
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sebastian Zieliński - awatar
Sebastian Zieliński
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij