Małgorzata Bogiel - awatar

Małgorzata Bogiel

Organizator zbiórki

Jestem Dana!

Ponad 8 lat temu doświadczyłam wypadku samochodowego, z którego po miesiącach walki i śpiączki udało mi się wyjść z życiem. Od tego czasu walczę ze swoimi słabościami, żeby zacząć normalnie funkcjonować.

Staram się też "rozruszać" lewą rękę - wiem, że w końcu zacznie mnie słuchać

Na ten moment niestety nie jest to możliwe całkowicie, ponieważ nie poruszam się o własnych siłach z powodu lewostronnego niedowładu ciała - zarówno ręki jak i nogi, oraz trwałego uszkodzenia prawego nerwu wzrokowego.

Nie stać nas niestety na zapewnienie stałego rehabilitanta, a ćwiczenia - próba chodzenia po domu i niedopuszczenia do prawostronnego zaniku mięśni - wykonuję ze swymi siostrami w domu. Staram się też "rozruszać" lewą rękę - wiem, że w końcu zacznie mnie słuchać :) 

Wierzę, że się uda!

Wierzę w to, że już niedługo uda mi się stanąć o własnych siłach, móc wykonać podstawowe czynności wokół siebie czy wyjść na spacer ze swoim ukochanym pieskiem. Potrzebuję natomiast wsparcia, które pozwoliłoby na zakup sprzętu domowego umożliwiającego codzienną rehabilitację np. ortezy, specjalistyczne buty czy rowerek stacjonarny.

Z pewnością pomogłoby mi to też znaleźć osobę, która będzie wiedziała jak podejść do mojego przypadku (mieszkamy w małym miasteczku, nikt poza mną nie posiadał prawa jazdy, więc mamy utrudniony dostęp do ośrodków zdrowia, a dodatkowo z racji, że się nie poruszam potrzebujemy kogoś, kto zniósłby mnie ewentualnie do auta. Siostry aż tak silne nie są :))

Danka wraca do zdrowia! Pomożesz?

Wydatków jest wiele, tak samo jak i pracy przede mną - jestem jednak młoda osobą i będę walczyć o to, żeby nie spędzić reszty życia przykuta do łóżka.

Pozdrawiam i całuję, 

Dana

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Małgorzata Bogiel - awatar

Małgorzata Bogiel

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij