Zbiórka Danka wraca do zdrowia! - zdjęcie główne

Danka wraca do zdrowia!

10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Bogiel - awatar

Małgorzata Bogiel

Organizator zbiórki

Jestem Dana!

Ponad 8 lat temu doświadczyłam wypadku samochodowego, z którego po miesiącach walki i śpiączki udało mi się wyjść z życiem. Od tego czasu walczę ze swoimi słabościami, żeby zacząć normalnie funkcjonować.

Staram się też "rozruszać" lewą rękę - wiem, że w końcu zacznie mnie słuchać

Na ten moment niestety nie jest to możliwe całkowicie, ponieważ nie poruszam się o własnych siłach z powodu lewostronnego niedowładu ciała - zarówno ręki jak i nogi, oraz trwałego uszkodzenia prawego nerwu wzrokowego.

Nie stać nas niestety na zapewnienie stałego rehabilitanta, a ćwiczenia - próba chodzenia po domu i niedopuszczenia do prawostronnego zaniku mięśni - wykonuję ze swymi siostrami w domu. Staram się też "rozruszać" lewą rękę - wiem, że w końcu zacznie mnie słuchać :) 

Wierzę, że się uda!

Wierzę w to, że już niedługo uda mi się stanąć o własnych siłach, móc wykonać podstawowe czynności wokół siebie czy wyjść na spacer ze swoim ukochanym pieskiem. Potrzebuję natomiast wsparcia, które pozwoliłoby na zakup sprzętu domowego umożliwiającego codzienną rehabilitację np. ortezy, specjalistyczne buty czy rowerek stacjonarny.

Z pewnością pomogłoby mi to też znaleźć osobę, która będzie wiedziała jak podejść do mojego przypadku (mieszkamy w małym miasteczku, nikt poza mną nie posiadał prawa jazdy, więc mamy utrudniony dostęp do ośrodków zdrowia, a dodatkowo z racji, że się nie poruszam potrzebujemy kogoś, kto zniósłby mnie ewentualnie do auta. Siostry aż tak silne nie są :))

Danka wraca do zdrowia! Pomożesz?

Wydatków jest wiele, tak samo jak i pracy przede mną - jestem jednak młoda osobą i będę walczyć o to, żeby nie spędzić reszty życia przykuta do łóżka.

Pozdrawiam i całuję, 

Dana

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Bogiel - awatar

Małgorzata Bogiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij