Zbiórka Danny Motocross - zdjęcie główne

Danny Motocross

329 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Kaczor - awatar

Iwona Kaczor

Organizator zbiórki

Cześć. Mam na imę Iwona. Razem ze Sparky prosimy o wsparcie dla naszego Człowieka. 

Największą zajawką Daniela stał się motocross. W tym roku przygotowuje się on do startu w Mistrzostwach Polski Strefy Południowej. 

Niestety ten sport jest bardzo kosztowny, dlatego znalazłam się w tym miejscu. Proszę Was o wsparcie finansowe. Dla jak najlepszego startu i maksymalnego bezpieczeństwa potrzebne są m.in.: remont zawieszenia motocykla, nowe opony, mata środowiskowa, buty motocrossowe, stabilizator karku, gogle, rękawice, blokada startowa, stojak na motocykl- to część listy przygotowanej przez Daniela na potrzeby zbiórki.

Wierzę, że znajdą się osoby, które będą w stanie pomóc w realizacji marzenia mojego chłopaka- podium w motocrossie. 

Finger(s) crossed!!

Tak, to efekt upadku....

Dziękuję!
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
329 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Kaczor - awatar

Iwona Kaczor

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Co to za buce po złotówce wpłacają... - awatar
Co to za buce po złotówce wpłacają...
2
Hie hie - awatar
Hie hie
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij