Zbiórka Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC - miniaturka zdjęcia

Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC - zdjęcie główne

Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC

780 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Lorant - awatar

Krzysztof Lorant

Organizator zbiórki

Wiosną 2017 roku, po licznych badaniach i poszukiwaniach postawiono Darkowi diagnozę: nowotwór złośliwy G2, gruczolakorak śluzowy IV stadium.

Brak guza pierwotnego, bardzo liczne przerzuty od 1 - 3 mm na otrzewnej i innych narządach. Zaproponowano mu wówczas chemioterapię paliatywną i... pół roku życia!!! Świat nagle się zawalił!!! Rozpoczęła się walka o każdy dzień życia, o każdą godzinę...

Darek wraz z żoną poszukiwał ratunku na stronach internetowych. Znaleźli metodę chemioterapii dootrzewnowej - HIPEC, dotarli do Profesora, który wprowadził ją do Polski. W kwietniu 2017 roku Darek został poddany temu zabiegowi w trybie pilnym. Zabieg został wykonany komercyjnie, gdyż w ramach NFZ czas oczekiwania to 7-8 miesięcy. A z tym nowotworem nie można sobie pozwolić na taki długi okres oczekiwania. Koszty tego leczenia wraz z badaniem wycinków w Belgii to 49 000 zł. Po tym zabiegu stan zdrowia Darka uległ poprawie, markery pomału wracały do normy, co 11 dni jeździł do szpitala na 3-dniową chemioterapię systemową.

Niestety, ostanie badania obrazowe i rosnące ponownie markery wykazały niekorzystne zmiany chorobowe. Znów zachodzi konieczność by w trybie pilnym wykonać zabieg operacyjny: cytoredukcję połączoną z chemią dootrzewnową. Kosz takiej operacji to 28 000 zł. I jak rok temu zabieg w ramach NFZ, to miesiące oczekiwań, a przy tej chorobie każdy miesiąc zwłoki to pogorszenie stanu zdrowia z wiadomym finałem.

Proszę więc o pomoc dla Darka, wsparcie finansowe w tej nierównej walce z "cichym zabójcą". Darek chce walczyć do końca... Ma tyle planów... Ma dla kogo żyć i działać społecznie. Zapowiada się długa walka, a dotychczasowe leczenie pochłonęło życiowe oszczędności. Kolejna już operacja da Darkowi szansę na nowe życie, choć wiemy, że tak jak było już nigdy nie będzie. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać wpłaty - możesz pomóc wystawiając aukcję charytatywną pod adresem http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=4474 lub zalicytować na jednej z aukcji które tam znajdziesz.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
780 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Lorant - awatar

Krzysztof Lorant

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Bomba - awatar
Maria Bomba
50
leszek łucki - awatar
leszek łucki
50
Małgorzata T. - awatar
Małgorzata T.
20
Grzegorz Makuch - awatar
Grzegorz Makuch
100
Magdalena Kot - awatar
Magdalena Kot
50
Marcin Pozlotka - awatar
Marcin Pozlotka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij