Zbiórka Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC - miniaturka zdjęcia

Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC

Zbiórka Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC - zdjęcie główne

Walka z rakiem G2 - zabieg HIPEC

780 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Lorant - awatar

Krzysztof Lorant

Organizator zbiórki

Wiosną 2017 roku, po licznych badaniach i poszukiwaniach postawiono Darkowi diagnozę: nowotwór złośliwy G2, gruczolakorak śluzowy IV stadium.

Brak guza pierwotnego, bardzo liczne przerzuty od 1 - 3 mm na otrzewnej i innych narządach. Zaproponowano mu wówczas chemioterapię paliatywną i... pół roku życia!!! Świat nagle się zawalił!!! Rozpoczęła się walka o każdy dzień życia, o każdą godzinę...

Darek wraz z żoną poszukiwał ratunku na stronach internetowych. Znaleźli metodę chemioterapii dootrzewnowej - HIPEC, dotarli do Profesora, który wprowadził ją do Polski. W kwietniu 2017 roku Darek został poddany temu zabiegowi w trybie pilnym. Zabieg został wykonany komercyjnie, gdyż w ramach NFZ czas oczekiwania to 7-8 miesięcy. A z tym nowotworem nie można sobie pozwolić na taki długi okres oczekiwania. Koszty tego leczenia wraz z badaniem wycinków w Belgii to 49 000 zł. Po tym zabiegu stan zdrowia Darka uległ poprawie, markery pomału wracały do normy, co 11 dni jeździł do szpitala na 3-dniową chemioterapię systemową.

Niestety, ostanie badania obrazowe i rosnące ponownie markery wykazały niekorzystne zmiany chorobowe. Znów zachodzi konieczność by w trybie pilnym wykonać zabieg operacyjny: cytoredukcję połączoną z chemią dootrzewnową. Kosz takiej operacji to 28 000 zł. I jak rok temu zabieg w ramach NFZ, to miesiące oczekiwań, a przy tej chorobie każdy miesiąc zwłoki to pogorszenie stanu zdrowia z wiadomym finałem.

Proszę więc o pomoc dla Darka, wsparcie finansowe w tej nierównej walce z "cichym zabójcą". Darek chce walczyć do końca... Ma tyle planów... Ma dla kogo żyć i działać społecznie. Zapowiada się długa walka, a dotychczasowe leczenie pochłonęło życiowe oszczędności. Kolejna już operacja da Darkowi szansę na nowe życie, choć wiemy, że tak jak było już nigdy nie będzie. 

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać wpłaty - możesz pomóc wystawiając aukcję charytatywną pod adresem http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=4474 lub zalicytować na jednej z aukcji które tam znajdziesz.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
780 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Lorant - awatar

Krzysztof Lorant

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Bomba - awatar
Maria Bomba
50
leszek łucki - awatar
leszek łucki
50
Małgorzata T. - awatar
Małgorzata T.
20
Grzegorz Makuch - awatar
Grzegorz Makuch
100
Magdalena Kot - awatar
Magdalena Kot
50
Marcin Pozlotka - awatar
Marcin Pozlotka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij