
Witam serdecznie, na imię mam Dariusz i pochodzę z Krosna, miasta szkła i wynalazców. W trakcie pandemii mocno zachorowałem i niemal straciłem życie, padła mi firma i wpadłem w poważne długi. Mam wiele pasji w swoim życiu, sport, fotografia, filmowanie, tworzenie stron internetowych, ale najważniejsze to staram się pomagać innym w potrzebie.
Z góry dziękuje za każdy grosik. Tym razem to ja osobiście potrzebuje wsparcia, aby stanąć na nogi.

Nagrodą dla wspierających będzie sesja w plenerze, fajne fotki i inne pamiątki z Indonezji i różnych zakątków, pomoc w stworzeniu własnej strony www, wspólny trening na siłowni, a dla największych "patronów" wspólny wyjazd w ciekawe miejsca w Bieszczadach, robienie fotek i kręcenie filmów oraz nauka edycji materiałów filmowych. Serdecznie pozdrawiam.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!