Zbiórka Własny park street workout - zdjęcie główne

Własny park street workout

37 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Płuska - awatar

Łukasz Płuska

Organizator zbiórki

Cześć ! 

Jestem Łukasz  . Należę do grona miłośników tego pięknego sportu jakim jest street workout . Sport ten trenuje od 5 lat . Przez lata trenowałem w domu, a do miejsc gdzie mógłbym pogłębiać swoją pasję i rozwijać swoje umiejętności profesjonalnie   (parki street workout, siłownie) dzieli mnie sporo kilometrów . Moim marzeniem jest posiadać własny park street workout . Dałoby mi to wiele możliwości i pomogło w realizacji kolejnych sportowych celów i pragnień . Jeśli masz chęć i możliwości to proszę pomóż mi spełnić moje marzenie . Za każdą pomoc jestem dozgonnie wdzięczny i bardzo dziękuję . Pozdrawiam !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
37 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Płuska - awatar

Łukasz Płuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Sierota - awatar
Michał Sierota
5
Maniek Skrzetuski - awatar
Maniek Skrzetuski
20
Monika Skrzeczkowska - awatar
Monika Skrzeczkowska
10
Wojciech Kucharek - awatar
Wojciech Kucharek
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij