Zbiórka SILESIANMMA Centrum Sportowe - zdjęcie główne

SILESIANMMA Centrum Sportowe

23 302 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

                                 

  STWÓRZMY RAZEM KOPALNIE TALENTÓW


Od początku powstania Fundacji jednym z głównych założeń było stworzenie miejsca w którym będziemy wspierać MŁODYCH SPORTOWCÓW z regionu w realizacji swoich marzeń. 

Miejsce, w którym każdy jest równy - a jedynie co będzie się liczyło to miłość do Sportu. W tym roku mamy Jubileusz 5 lat swojej działalności.

Dzięki ścisłej współpracy z Federacją SILESIANMMA, która jest organizatorem Gal Sportowych, obozów dla miłośników sportów walk oraz licznych akcji jesteśmy w stanie zacząć realizować kolejny projekt, a mianowicie OTWARCIE CENTRUM SPORTOWEGO SILESIANMMA na terenie KATOWIC w 2024. Głównym celem byłaby realizacja działań społecznych Naszej Fundacji. Udział w zajęciach byłby BEZPŁATNY dla osób w trudnej sytuacji życiowej, podopiecznych Fundacji- Stowarzyszeń oraz Domów Dziecka.

Taka Inwestycja wiąże się z pozyskaniem ogromnych nakładów finansowych. W tym o to momencie pojawia się prośba możliwego wsparcia z Waszej strony.

Każda złotówka przybliża Nas do realizacji Celu!

Razem możemy więcej - DZIĘKUJEMY


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
23 302 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 32

Hubert Szyburski - awatar
Hubert Szyburski
200
Licytacja gala wip - awatar
Licytacja gala wip
850
GALA WIP 4 - awatar
GALA WIP 4
8 617
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Łukasz Minko - awatar
Łukasz Minko
175
Ania - awatar
Ania
100
Mateusz Faliński - awatar
Mateusz Faliński
215
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Darowizna Gala WIP 3 - Darowizna Siepomaga dla GALA CHARYTATYWNA - awatar
Darowizna Gala WIP 3 - Darowizna Siepomaga dla GALA CHARYTATYWNA
1 808
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij