Zbiórka Darmowa Rehabilitacja Dla Dzieci - miniaturka zdjęcia

Darmowa Rehabilitacja Dla Dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Darmowa Rehabilitacja Dla Dzieci - zdjęcie główne

Darmowa Rehabilitacja Dla Dzieci

3 652 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Projekt kierowany jest dla dzieci i młodzieży ze sprzężoną niepełnosprawnością, w wieku od 0-18 lat, z ubogich rodzin z terenu województwa śląskiego. 

Posiadamy własny ośrodek o nazwie Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży ,,SZANSA" w Siemianowicach Śląskich w którym realizowane są różne formy wsparcia rehabilitacji dzieci i młodzieży. Działania skoncentrowane są na zwiększeniu możliwości rozwojowych dzieci niepełnosprawnych (z niepełnosprawnością intelektualną, wzroku, słuchu, ruchu, mowy, z autyzmem oraz z występującymi sprzężeniami) m.in. poprzez zwiększenie dostępu do różnych form rehabilitacji. Poszczególne formy wsparcia w projekcie odnoszą się bezpośrednio do rodzajów niepełnosprawności występujących u beneficjentów. Każde zadanie odpowiada na konkretną potrzebę (niepełnosprawność) występującą u danego beneficjenta. 

Zbiórka przewiduje następujące formy wsparcia dla osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej:

*Super oko – terapia widzenia

*Terapia ręki i stopy

*Trening umiejętności radzenia sobie z emocjami

*Ruch to zdrowie – Rehabilitacja ruchowa, orientacja przestrzenna i kontrola motoryki

*Czuję więc jestem – Terapia integracji sensorycznej

*Tajemniczy ogród dźwięków – Muzykoterapia

*Bajkoterapia

*Mam swój język – Komunikacja alternatywna i rehabilitacja mowy

*Konsultacje dla rodziców – znam swoje dziecko i wiem jak mu pomagać

Wspólna odpowiedzialność rodziców i specjalistów będzie podstawą rozwoju umiejętności psychofizycznych i społeczno-emocjonalnych dziecka. Ponadto rodzice będą mogli bezpośrednio skorzystać z poradnictwa specjalistycznego, konsultacji oraz wsparcia uczestnicząc w indywidualnych lub grupowych formach pomocy. 

Z zebranych środków pokrywane będą koszty związane z rehabilitacją dzieciaków z rodzin ubogich lub znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej, tak aby mogły one skorzystać z tych form zajęć całkowicie za darmo. Dajmy im szanse na powrót do zdrowia.  

Dziękujemy za każdą złotówkę.  

Fundacja ,,Piastun Wyrównywanie Szans" 

Fundacja ,,Szansa"

www.fundacjapiastun.pl 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Angelika Pyrek - awatar

  Angelika Pyrek

  30.06.2023
  30.06.2023

  Dużo zdrówka

 • Natalia Szczechowska - awatar

  Natalia Szczechowska

  10.05.2023
  10.05.2023

  Darowizna - licytacja - wózeczek z owieczką

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2023
  16.01.2023

  Licytacja jezdzik

 • Natalia Szczechowska - awatar

  Natalia Szczechowska

  15.01.2023
  15.01.2023

  Darowizna - licytacja kompletu ubranek: bluzeczki, spodnie i kurtka

 • Katarzyna Bedynek - awatar

  Katarzyna Bedynek

  05.12.2022
  05.12.2022

  #agnieszka

3 652 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób

Wpłaty: 95

Malgorzata Gradzka - awatar
Malgorzata Gradzka
20
Ewa Jurek Piecha - awatar
Ewa Jurek Piecha
30
A.Orel / rowerek - awatar
A.Orel / rowerek
50
Agnieszka Wałach - awatar
Agnieszka Wałach
140
Bozena Piras - awatar
Bozena Piras
10
Monika Aleksandra - awatar
Monika Aleksandra
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Agnieszka Piszczek - awatar
Agnieszka Piszczek
15
Angelika Pyrek - awatar
Angelika Pyrek
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij