Zbiórka Rehabilitacja,wyroby medyczne. - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja,wyroby medyczne. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja,wyroby medyczne. - zdjęcie główne

Rehabilitacja,wyroby medyczne.

2 291 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Boehm - awatar

Katarzyna Boehm

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Jestem mamą 16 letniego Dawida:) Dawid urodził się z nieuleczalną chorobą zespołem suszonej śliwki  !Prune Belly Syndrome! (nie w pełni wykształcone mięśnie brzucha) oraz zespołem wad wrodzonych m.in zarośnietą cewką moczową, marską nerką prawą. Od urodzenia żyje z przetoką pęcherzowo-skórną, tzw stomią, która uratowała i ratuje mu życie. Na dzień dzisiejszy od urodzenia nosi majtki chłonne dla dorosłych i na zmianę worki stomijne. Worki nie chcą się trzymać ze względu na to ,że  mocz wydostaje się non stop, także  w niedalekiej przyszłości lekarze planują  operację przetoki na przetokę mitrofanoffa,więc Dawid już wtedy będzie nosił woreczki na stałe oraz będzie cewnikowany. Pieniążki pomogą w zakupie pieluchomajtek firmy Hartmann,worków do urostomii ,środków czystości potrzebnych mu na co dzień oraz na rehabilitację,której wymaga na codzień i której będzie potrzebował do końca  życia ,aby mógł normalnie funkcjonować bez bólu pleców, nóg oraz by osłabione mięśnie brzucha nie pogłębiały skoliozy.Razem z mężem i synem będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc! Każda nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo cenna, jest ona nadzieją na lepszą przyszłość naszego najukochańszego syna Dawida. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Katarzyna Boehm - awatar

    Katarzyna Boehm

    03.06.2024
    03.06.2024

    Każdemu z osobna dziękujemy raz jeszcze za okazane wsparcie🥰 dzięki Wam Dawid ma zaopatrzenie w środki codziennego użytku i bardzo się z tego cieszymy,i nie musimy martwić, że czegoś zabraknie w najbliższym czasie.

2 291 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Boehm - awatar

Katarzyna Boehm

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

ALEKSANDRA - awatar
ALEKSANDRA
50
Bogdan Skowyrski - awatar
Bogdan Skowyrski
800
Bogdan Ski - awatar
Bogdan Ski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Drelichowska - awatar
Monika Drelichowska
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sonia - awatar
Sonia
100
Seba - awatar
Seba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anty Łysy Union - awatar
Anty Łysy Union
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij