Zbiórka Wyroby medyczne. - zdjęcie główne

Wyroby medyczne.

241 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Boehm - awatar

Katarzyna Boehm

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Jestem mamą dziś już 13 letniego Dawida:) Dawid urodził się z zespołem suszonej śliwki (niewykształcone mięśnie brzucha) oraz zarośnietą cewką moczową, marską nerką prawą.Na dzień dzisiejszy od urodzenia nosi pieluchomajtki dla dorosłych oraz na zmianę worki stomijne, lecz nie stale ,gdyż woreczki nie chcą się trzymać. Stomia jest pod pępkiem ,worek się nie trzyma ze względu na fałd skórny,ale też nie bardzo komfortowo syn się czuję w nich i nie chce ich nosić. Pieniążki zebrane pójdą na zakup pieluchomajtek firmy Hartmann (obecnie takie używa i nie przeciekają) kremów ochronnych oraz chusteczek nawilżanych Seni . Jeśli tylko będzie zgoda i nefrolodzy pozwolą nam na dalsze leczenie chirurgiczne  ewentulne zamknięcie stomi oraz rekonstrukcję pęcherza mamy nadzieję ,że syn będzie mógł normalnie funkcjonować jak inni chłopcy w jego wieku. Razem z mężem i synem będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
241 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Boehm - awatar

Katarzyna Boehm

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Seba - awatar
Seba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anty Łysy Union - awatar
Anty Łysy Union
20
Jadzia Korzeniowska - awatar
Jadzia Korzeniowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonim - awatar
Anonim
20
Kolonko Ewa - awatar
Kolonko Ewa
20
Iza B - awatar
Iza B
20
Agnieszka Naczaj - awatar
Agnieszka Naczaj
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij