Zbiórka Pomóżmy Dawidowi stanąć na nogi! - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Dawidowi stanąć na nogi! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Dawidowi stanąć na nogi! - zdjęcie główne

Pomóżmy Dawidowi stanąć na nogi!

3 793 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zawistowski - awatar

Mateusz Zawistowski

Organizator zbiórki


Dawid zaraz po studiach podjął prace w pizzerii. Dnia 11 stycznia 2018 w drodze do klienta uległ poważnemu wypadkowi.Samochód którym jechał zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu wypadku został reanimowany, zaintubowany i przetransportowany na oddział intensywnej terapii w Opolu w stanie ciężkim. Doznał urazu wielonarządowego: złamany nos, złamana łopatka,złamanie wyrostków kolczystych kręgów,stłuczenie płuc oraz rozległego urazu mózgu. Od chwili wypadku przez długi czas (kilka miesięcy) pozostawał w śpiączce. Lekarze w szpitalu nie dawali mu żadnych szans na powrót do normalności. Na początku kwietnia w stanie wegetatywnym został przewieziony do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji Światło w Toruniu. Po paru miesiącach pobytu w ośrodku, ciężkiej pracy jego i personelu stan Dawida poprawiał się (wybudził się). Zaczął wypowiadać pierwsze słowa,jest w stanie powiedzieć jak się nazywa czy swoja datę urodzenia, słyszy,widzi oraz poznaje ludzi nawet tych z przed wypadku. Pojawiła się iskierka nadziei na to by doszedł do pełnej sprawności. Na ten moment potrzebuje więcej rehabilitacji dlatego też dnia 15 stycznia 2019 został skierowany do Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 w Bydgoszczy. W szpitalu przyznali mu 5 tygodni rehabilitacji którą pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia. Na ten moment potrzebna jest intensywna rehabilitacja w prywatnej klinice,a tym samym środki finansowe. Koszt miesięcznego pobytu i rehabilitacji w prywatnej klinice to 14 tysięcy złotych.


Dziś Dawid potrzebuje Państwa pomocy!!!

Każda złotówka się liczy! 

Jeśli nie możesz pomóc wpłatą – udostępnij! 

Też pomożesz !

Dziękujemy z całego serca w imieniu Dawida 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mateusz Zawistowski - awatar

  Mateusz Zawistowski

  14.02.2020
  14.02.2020

  Przekaż Dawidowi 1% podatku. Wpisz numer KRS który znajduje sie na zdjęciu i obowiązkowo dopisz imie i nazwisko. Z góry dziękujemy

  Zdjęcie aktualizacji 44 502

Komentarze


 • matka - awatar

  matka

  18.03.2019
  18.03.2019

  Powodzenia, chłopcze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2019
  17.03.2019

  Powodzenia

3 793 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 77 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Zawistowski - awatar

Mateusz Zawistowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 77

Mariusz Wawrzeńczyk - awatar
Mariusz Wawrzeńczyk
100
Renata Szpiech - awatar
Renata Szpiech
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiesława Kubiczek - awatar
Wiesława Kubiczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Balcerczyk - awatar
Gosia Balcerczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Szpiech - awatar
Renata Szpiech
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij