Zbiórka Na pomoc Dawidowi z Andrychowa - zdjęcie główne

Na pomoc Dawidowi z Andrychowa

57 558 zł  z 64 710 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób

Dawidek jest cudownym i prześlicznym chlopcem, który  od urodzenia nie ma lekko. Urodził  się 15. 04.2019r z wadą lewej rączki ( hipoplazja i nieprawidłowe ustawienie kości ramiennej, nieprawidłowe przedramię,zdeformowana dłoń z dwoma paluszkami).

Już na samym starcie napotkał  trudności podczas raczkowania, czy podczas nauki chodzenia, gdy upadał i próbował podpierać się zdrową rączką, ale niestety tracił  równowagę .

Niedawno Dawidek skończył 4 latka, jednak trudności  wciąż  przybywa. Chociażby  ubranie się, czy napicie się  z kubeczka jest dla niego wyzwaniem. Dlatego  zrobimy  wszystko co w naszej mocy, aby mu pomóc i ułatwić mu życie codzienne, jak również  nowy etap, który już  niedługo go czeka, a mianowicie pójście do szkoły.

Po wizycie w Warszawie w Paley European Institute w lutym b.r dostaliśmy propozycję leczenia naszego synka, jednak  jest ona bardzo kosztowna. Pierwsza operacja, która  będzie  miała  na celu przestawienie paluszków  w taki sposób, aby jeden pełnił  funkcję kciuka kosztuje prawie 100.000,00 zł.

Gdy Dawidek  podrośnie,  będą go czekały  jeszcze co najmniej 2 operacje wydłużania  kości, które  z pewnością  też  będą  bardzo kosztowne.

Mamy pół roku, aby zebrać potrzebną kwotę 100 tysięcy złotych. Niestety nie mamy pewności czy w późniejszym czasie cena operacji nie ulegnie zmianie.

Wierzymy głęboko, że dzięki pomocy dobrych i życzliwych osób, uda nam się osiągnąć nasz cel i Dawidek będzie  mógł  się  cieszyć  normalnym życiem bo na to zasługuje.  

Rodzice Monika i Andrzej

AKTUALIZACJA:

Kwota pomniejszona o 1736 zł zebrane w zbiórce Parku Fantazja w Andrychowie 💓 Pieniądze wpłynęły bezpośrednio na konto fundacji. Dziękujemy 💗
Kwota pomniejszona o wywóz nakrętek 01.06.2023 - 1 462 zł.
Kwota pomniejszona o 1916 zł zebrane na Pikniku Rodzinnym  Małych Smerfów.
Kwota pomniejszona o 6054,60 zł i 20 euro - Koncert charytatywny Meloarte.
Kwota pomniejszona o 833,30 zł -  IV Bieg KRZEMIONKA CROSS.
Kwota pomniejszona o 1440,74 zł - Dni Kęt
Kwota pomniejszona o 1958,93 zł - Zlot Motocyklowy
Kwota pomniejszona o 2056,36 zł - Wianki Andrychowskie
Kwota pomniejszona o 2062,21 zł w zbiórce Parku Fantazja w Andrychowie
Kwota pomniejszona o 1890,10 zł - Dni Andrychowa zbiórka Parku Fantazja
w Andrychowie
Kwota pomniejszona o 1028,37 zł - Sklep Zbig Mar- Pek Zbigniew Rajda
Kwota pomniejszona o 2734,50 - zbiórka na Leskowcu
Kwota pomniejszona o  4444,50 zł i 20 euro koncert Waszkodziny – Wojtka Szumańskiego.
Kwota pomniejszona o 1353,01 zł -Piknik Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Lgota
Kwota pomniejszona o 4318,80zł zebrane zbiórce Parku Fantazja w Andrychowie.


Komentarze


 • Magdalena Nowak - awatar

  Magdalena Nowak

  29.07.2023
  29.07.2023

  Trzykrotka

 • Łukasz Michalak - awatar

  Łukasz Michalak

  28.07.2023
  28.07.2023

  Shisza

 • Joanna Lipka - puzzle - awatar

  Joanna Lipka - puzzle

  26.07.2023
  26.07.2023

  Za puzzle

 • Paulina Kowalska - awatar

  Paulina Kowalska

  21.07.2023
  21.07.2023

  Bluzka

 • Mieczysław Cichoń - awatar

  Mieczysław Cichoń

  15.07.2023
  15.07.2023

  Wpłata do Dawidka Pierogi

57 558 zł  z 64 710 zł (Cel)
Wpłaciło 1 297 osób

Wpłaty: 1 297

Sabina, owoce - awatar
Sabina, owoce
15
Żaneta Szklarczyk owoce - awatar
Żaneta Szklarczyk owoce
25
Żaneta Szklarczyk arbuz - awatar
Żaneta Szklarczyk arbuz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Izabella Ziółkowska zabawki - awatar
Izabella Ziółkowska zabawki
40
Monika Rajda-Wdowiak - kurtka+czapka - awatar
Monika Rajda-Wdowiak - kurtka+czapka
10
Marta Gierat - awatar
Marta Gierat
20
Renata Sroka, Obraz Grażyna Jończy - awatar
Renata Sroka, Obraz Grażyna Jończy
100
Urszula Jucha,obraz - awatar
Urszula Jucha,obraz
110
Anna Nowak magnes - awatar
Anna Nowak magnes
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij