Zbiórka Na Moją Noge - zdjęcie główne

Na Moją Noge

20 933 zł  z 36 622 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Bujok - awatar

Danuta Bujok

Organizator zbiórki

Cześć 😉 

 Jestem Danka , 

Założyłam zbiórkę, bo potrzebuje waszego wsparcia. Zbieram na protezę nogi, która została uszkodzona podczas mojego wypadku. Będę wdzięczna za każdą kwotę. 

Jeśli mnie nie znasz to zapraszam Cię do odwiedzenia moich profili na social media. To tam dowiesz się trochę o tym co robię w życiu.

zapraszam FB ➡️ @danuta.bujok

W skrócie, to staram się żyć pełna para, czerpać z życia to co najlepsze. Nie krzywdzić innych tylko wspierać i co najważniejsze, to normalnie funkcjonować, mimo niepełnosprawności. Mało kto w życiu przeszedł tyle przykrych zdarzeń co ja, mimo to nadal znajduje siłę i chce żyć jak większość. Czasem mam dość tego wszystkiego, tego życia bez nogi. Nie stać mnie na takie życie. 

Początkiem roku miałam dość poważny wypadek samochodowy w wyniku którego m.in uszkodziłam protezę nogi , (koszt wykonania całej protezy + dodatkowa część to koszt 36 tys. ) 

Obecnie nie chodzę do pracy i póki nie zrobię nowej protezy nie wrócę do Aktywności - życia, do treningów, do sprawnego poruszania się. 

ale .... Dziękuje Bogu, że żyje i wyszłam z tego bez większych obrażeń. Natomiast koszty, które muszę ponieść po wypadku są dość duże. 🤷‍♀️ 🙈 Wyprzedzając wasze pytanie - nie należy mi się żadne odszkodowanie czy pomoc z Państwa i nie dostanę protezy ot tak. Należę do grona ludzi, którzy musza sobie Sami radzić z brakiem finansów na zakup podstawowych części czy protey.

Życie bez nogi nie jest takie łatwe i tanie jak to może się wydawać. 

Mimo, że jestem pełna energii, uśmiechnięta i staram się żyć jak inni, to non stop borykam się z problemami w poruszaniu się, mimo, że o tym nie mówię. Tak będzie do końca życia. To nie jest tak, że kupię sobie protezę i mam święty spokój aż do śmierci. Nie, tak nie jest.

 Protezy wymienia się jak części do samochodów, a części od protez wymienia się jak ubrania. Im częściej coś uzywasz, tym szybciej sie to zużyje. Kwoty są często podobne.

Doskonale wiemy ile stawiamy kroków by zrobić podstawowe czynności domowe a ile gdy chodzimy do pracy itd wiem że mogę liczyć na Ludzi, którzy wiedza chodź trochę jak trudno jest żyć bez nogi. Którzy wiedza Ile przykrości i odrzucenia cie spotyka. Ile rzeczy nie możesz robić bez odpowiedniego oprotezowania, części zamiennych i jak to wszystko wpływa na twoje zdrowie , nie tylko nogę. ⤵️

Mam nadzieje, że mogę na Was liczyć.

Dziękuje tym, którzy są, pomogą w zrzutce i dziękuje tym, którzy pomagają mi poprzez 1% podatku który jest tak istotny co roku❤️
😘🤚 Pozdrawiam Was 🍀🦿

Wasza Pozytywna (jeszcze) Dana 🦿😋


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • European Security Academy Norway - awatar

  European Security Academy Norway

  16.02.2020
  16.02.2020

  Hope you will reach your goal fast!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.02.2020
  15.02.2020

  Trzymaj się, niech Bóg ma Cię w swojej opiece :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2020
  05.02.2020

  Postanowiłem pomóc.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.2020
  05.02.2020

  Powodzenia!!!

 • Daniela Biarda - awatar

  Daniela Biarda

  05.02.2020
  05.02.2020

  Dzielna KOBIETO powodzenia :))))))

20 933 zł  z 36 622 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Bujok - awatar

Danuta Bujok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 290

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Michał Dziadkiewicz - awatar
Michał Dziadkiewicz
5
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Artur - awatar
Artur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij