Zbiórka Rehabilitację badania genetyczne - miniaturka zdjęcia

Rehabilitację badania genetyczne Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitację badania genetyczne - zdjęcie główne

Rehabilitację badania genetyczne

1 826 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Opo - awatar

Aleksandra Opo

Organizator zbiórki

Witam zbieramy pieniądze na badania genetyczne oraz rehabilitację naszej kochanej córeczki Nadii która ma 16 miesięcy. Nadia jeszcze nie chodzi oraz nie mówi rozwój umysłowo również jest opóźniony ma obniżone napięcie centralne, wzmożone w konczynach dolnych, asymetrię prawostronną oraz małogłowie Nadia miała w październiku rezonans magnetyczny głowy, który nic nie wykazał. Jedyna rzecz a żeby dowiedzieć się co jej jest to badania genetyczne. Ciąża przebiegała dobrze do 7 miesiąca potem zaczęły pojawiać się przedwczesne skurcze brałam dużo leków 3 pobyty w szpitalu na podczymaniu. W 8 miesiącu miałam łożysko do porodu ale lekarze czekali. Nadia urodziła się w 37 tygodniu przez cesarskie cięcie. I zaczęły się problemy Nadia nie umiałam ssać piersi ani butelki została podłączona pod kroplówkę w końcu jak ustabilizowala wyszliśmy po tygodniu do domu. Po 3 dniach trafiliśmy spowrotem do szpitala z powodu braku przyrostu masy ciala oraz zapalenia pęcherza moczowego. Potem było lepiej aż do 7 miesiąca Nadia została zaszczepione na pneumokoki i wystąpił NOP który spowodował cofnięcie się w rozwoju. Nadia jest rehabilitowana od 9 miesiąca życia ma rehabilitację 4 razy w tygodniu 2 razy logopedę i raz wwr. Z góry dziękuję za każdą złotówkę przekazaną na Naszą córeczkę. Pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację naszej Nadii oraz na pomoc w zbiórce pieniędzy na badania genetyczne by móc dowiedzieć się co dolega Nadii. Pozwólmy stanąć nauczyc sie chodzić i mówic naszej ukochanej Naduli.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.12.2018
    20.12.2018

    Trzymamy kciuki Romek.

1 826 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Opo - awatar

Aleksandra Opo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Tomasz - awatar
Tomasz
20
Mart - awatar
Mart
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Czyż - awatar
Agata Czyż
50
Ania i Mateusz - awatar
Ania i Mateusz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij