Marta Ossendowska
Piesek jest już po operacji, dzisiaj został odebrany, aktualnie czeka nas leczenie antybiotykiem przez około 7 dni oraz rehabilitacja. Pięknie dziękuję wszystkim za pomoc dzięki której mój piesek wróci do normalności


Cześć…
Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla mojego 6-letniego cavalierka ❤️

Jeszcze niedawno był pełen energii, radosny i zawsze gotowy do zabawy. Niestety nagle zaczął przeraźliwie piszczeć z bólu… Od tego czasu trwa nasza walka — liczne wizyty u weterynarzy, kolejne badania i rosnące koszty, zanim w końcu udało się postawić diagnozę.
Okazało się, że mój piesek cierpi na zwichnięcie rzepki (I stopnia w lewej nodze i III stopnia w prawej). Ta przypadłość odbiera mu radość życia 💔
Roni Obecnie jest na lekach i pod stałą opieką weterynaryjną, ale jedynym rozwiązaniem jest operacja, która pozwoli mu wrócić do normalnego życia.
Koszt operacji to około 4000 zł (lub więcej), a do tego dochodzi jeszcze rehabilitacja.



Niestety dziś pojawił się kolejny problem…
Piesek załatwił się krwią, przestał mieć apetyt i bardzo się osłabił. Po wizycie u weterynarza okazało się, że doszło do zakażenia jelita . Sam koszt dzisiejszej pomocy to kolejne 240 zł 💔

Dla mnie to ogromna kwota która przekracza moje dochody a ciągle się niestety poszerza

Wczoraj odbyło się badanie serduszka dzięki któremu wiemy że piesek może przystąpić do operacji
Dlatego proszę…
Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie 🙏
To właśnie dzięki Wam mój piesek może znów biegać, cieszyć się życiem i nie cierpieć z bólu
Z całego serca dziękuję za każdą pomoc, udostępnienie i dobre słowo ❤️
Nie pozwólmy, żeby ból odebrał Roniemu życie, na jakie zasługuje 🐶❤️🫶🏻






Piesek jest już 3 dzień po operacji, powoli wraca do siebie, cały czas jesteśmy na terapii iniekcyjnej aczkolwiek zaraz przechodzimy na tabletki, jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy pomogli nam w tej trudnej sytuacji
Piesek jest już po operacji, dzisiaj został odebrany, aktualnie czeka nas leczenie antybiotykiem przez około 7 dni oraz rehabilitacja. Pięknie dziękuję wszystkim za pomoc dzięki której mój piesek wróci do normalności

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Kinga
Dużo zdrówka dla pieska!
Marta Ossendowska - Organizator zbiórki
Dziękuję bardzo ❤️❤️❤️🥹
MONIKA LIPSKA
Dużo zdrówka dla pieska
Marta Ossendowska - Organizator zbiórki
Dziękuję pani, jest to dla mnie ogromna pomoc❤️ mam nadzieję że z psiakiem będzie tylko lepiej
Anonimowy Darczyńca
Też mam cavaliera, ma prawie 5 lat i jest po 3 operacjach kolanka, trzymam kciuki za Twojego futrzaka, będzie dobrze bo musi….
Marta Ossendowska - Organizator zbiórki
Dziękuję bardzo za pomoc ❤️, mam nadzieję że będzie. Będę wstawiała informacje na bieżąco 🫶🏻
Agnieszka Krawczyk
Powodzenia
Marta Ossendowska - Organizator zbiórki
Dziękuję bardzo 🫶🏻 dużo to dla mnie znaczy