Zbiórka Pełna rekonstrukcja szczęki - miniaturka zdjęcia

Pełna rekonstrukcja szczęki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pełna rekonstrukcja szczęki - zdjęcie główne

Pełna rekonstrukcja szczęki

32 894 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 205 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Jesteśmy właśnie po konsultacji 07.06.2024.. Miała być krótka droga ale  jednak musi być rekonstrukcja górnej szczęki. :-(  Koszt  samego zabiegu rekonstrukcji to 8.000 tyś zł.   Na wczesniejsze   wizyty i konsultacje dzięki wam uzbieraliśmy 32.000 zł  . Musimy zebrać  pełną kwote 40.000zl  w zbiórce. Dzięki wam i wielkich serc udało nam sie  uzbierać na    wczesniejsze etapy leczenia syna zrobić ale teraz pozostał ten ostatni i dlatego zwracam się do was z wielką prośba o pomoć . Bez waszej pomocy   nie bylibysmy w stanie leczyć naszego syna. 

  Od   dwóch lat   leczymy naszego syna u specjalistów    Laryngologiczno-ortodontyczno   Nasz  syn przeszedł juz  3 etapy swojego leczenia  schorzenia  zgryzu krzyżowego, ale   czekaja nas kolejne etapy a to dluga i żmudna droga i  spory nakład finansowy.

Teraz kolejny etapem bedzie  wizyta w klinice w celu   usunięcia dwóch kłów górnej szczęki żeby można było ponownie rosszeżyc podniebienie   do   8 milimetrów i wstawienie  blaszki  tak żeby można za jakiś okres  wstawić te wyjęte kły na swoje miejsce tak żeby  nie przeszkadzały w funkcjonowaniu górnej szczeki syna.

 Chcieliśmy was prosic każdego z osobna o wsparcie złotóweczka na   cd.. etapu leczenia syna.


 Dziękujemy wszystkim za chęć wsparcia naszej zbiórki dla Antoniusza

Good morning.

We have just finished the consultation on October 07.06.2024. It was supposed to be  a short path, but there must be a reconstrucion  of the  uper jaw. The cost of the  reconstruction procedure  itself is PLN 8.000. Thanks to you  we collected PLN 32.000 for earlier visits end  consultation. We need  to collect  the fuul amount of PLN 40.000in the collection. Thanks to you  and your  big hearts , we managed  to raise  money for the  earlier stages of  our son,s treatment, but now  he rameins  the latter , and  that is Why I am turning  to you  whit a great , request  for help. Without  your help, we would  not be able  to treat  our son.

 We hev been  treating our  son for  two years  with ENT and orthodontic  specialists . Our son  has already   undergone  3 stages  of his treatment  of crossbite  disease,  but we are  waiting for  the next stages ,  wchich is a long and ardu roaous road as   asignificat  financial  outlay.

Now the next stage  will be visit to the  clinic to remove  two canines  of the upper  jaw so that  the palate  can be  enlarged  again  to 8 milimeters and the  insertion  of a plate so that  after some  time the  extraced  canines  can be put  back in their place so that they   do not intefere  whit the  functioning  of the son  upper jaw.

We wanted  to ask each of you  to support  us whit a donation  of one zloty   for the continuation  of  our son  treatment.

We would  like to thank  everyone for their  willingnes  to support our collection  for Antoniusz.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • LECHIA GDANSK MOC KIBICOW ! BEDZIESZ PILKARZ - awatar

  LECHIA GDANSK MOC KIBICOW ! BEDZIESZ PILKARZ

  12.06.2024
  12.06.2024

  !

 • Patryk Hebel - awatar

  Patryk Hebel

  05.06.2024
  05.06.2024

  Arka Gdynia ciebie wspiera ! Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.2024
  04.06.2024

  Nigdy nie zostaniesz sam AG

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2024
  22.05.2024

  Zdrowia i wytrwałości życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.05.2024
  14.05.2024

  Dużo zdrowia dzielny Wojowniku i uśmiechu na każdy dzień 💚

32 894 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 205 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 205

Górniak Crew - awatar
Górniak Crew
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub - awatar
Jakub
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
FC Rawicz - awatar
FC Rawicz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij