Taniec radości - DDD Dogrywka

18 000 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 585 osób
Pascal Litwin - awatar

Pascal Litwin

Organizator zbiórki

Cześć!!!
Z tej strony Ania Karczmarczyk, jestem aktorką,  możecie mnie kojarzyć z kina, teatru albo telewizora :) Dwa miesiące temu wraz z moim przyjacielem Mateuszem Łapką rozpoczęłam niesamowitą przygodę w programie tanecznym Dance Dance Dance. Naszym celem było wygrać 100 tysięcy złotych dla podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Z tym miejscem wiąże mnie niesamowita relacja, znam je od podszewki i wiele ono dla mnie znaczy. 

W programie walczyliśmy zawzięcie zostawiając na parkiecie nasze serca. Przelaliśmy morze łez i potu, by dać publiczności kawałek siebie, swojej wrażliwości i pozytywnej energii. Dzięki Wam doszliśmy do finału. Czuliśmy Wasze olbrzymie wsparcie i zaufanie. Dziękujemy za to!!! 

Zajęliśmy drugie miejsce i tym samym wygraliśmy 10 tysięcy złotych dla naszych dzieciaczków. 10 tysięcy już mamy, ale może by tak zgromadzić jeszcze 90 tysięcy? Wraz z moim mężem postanowiliśmy założyć tę zbiórkę, by pomóc bezbronnym maleństwom. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy aby otrzymały "zwycięską" sumę od nas wszystkich, od uczestników i fanów programu i nie tylko, od dobrych ludzi. Wchodzicie w to?


Komentarze


 • Milena - awatar

  Milena

  02.05.2020
  02.05.2020

  Świetna inicjatywa Aniu i Mateuszu

 • Karolina - awatar

  Karolina

  01.05.2020
  01.05.2020

  Dorzucam cegiełkę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2020
  01.05.2020

  Super pomysł! Trzymajcie się dzieciaczki 💕

 • Justyna - awatar

  Justyna

  28.04.2020
  28.04.2020

  Pomagajmy :)

 • Agnieszka Ciupa - awatar

  Agnieszka Ciupa

  26.04.2020
  26.04.2020

  Super pomysł! :)

18 000 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 585 osób
Pascal Litwin - awatar

Pascal Litwin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 585

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
251
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Dreamland - awatar
Dreamland
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Stankiewicz - awatar
Katarzyna Stankiewicz
20
Bożena Kuteraś-Wybierała - awatar
Bożena Kuteraś-Wybierała
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij