Zbiórka Proszę o pół roku bez bólu - miniaturka zdjęcia

Proszę o pół roku bez bólu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę o pół roku bez bólu - zdjęcie główne

Proszę o pół roku bez bólu

341 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kowalski - awatar

Michał Kowalski

Organizator zbiórki

Mam na imię Dorota i 56 lat. Od wczesnego dzieciństwa choruje na b.bolesne naczyniowe bóle głowy zdiagnozowane jako migrenowe i wstępnie o podłożu padaczkowym ale w moim przypadku lekooporne więc wszystkie kuracje od lat zawodzą choć dla podtrzymania funkcjonowania i tak biorę ogromne ilości leków przeciwbólowych. Życie z bólem nagle wykluczającym ze wszystkiego jest wyjątkowo trudne i prowadzi do załamań i nawracających depresji. Po urodzeniu dziecka 14 lat temu moje bóle głowy zmieniły dodatkowo formę na przerażające 3dniówki bez możliwości wstania z łóżka i opieki nad dzieckiem. Moje dziecko choć z nadpobudliwością psycho-ruchową przetrwało te lata w niezwykłej miłości mimo że jesteśmy niepełną rodziną i nie mamy dodatkowej pomocy oraz sama opiekowałam się 7 lat chorą na nowotwór mózgu mamą i ciocią po udarach, które niedawno zmarły. Ostatnio pojawił się w Polsce najnowszy lek z USA w projekcie firmy Novartis który jest b.drogi bo miesięczna dawka to koszt ponad 2tys.zł ale czasowo z promocją i mój neurolog zaproponował udział. Stał się cud i od paru tygodni funkcjonuję bez tych najgorszych 3dniówek więc mimo ciągłych niedyspozycji wróciła nadzieja na trochę zwykłego życia...Na nadrobienie kontaktu z dzieckiem i narosłych w każdej sprawie problemów. Stać mnie z oszczędności na 1 etap kuracji ale pragnę choć paru nastepnych miesięcy bez przerażającego bólu!! Wiem że wielu jest w potrzebie a cała 2letnia kuracja jest b.droga ale proszę jeszcze choć o pół roku życia bez bólu!! Jest to b.trudne prosić o pomoc i dziekuję najszczerzej za najmniejszą cząstkę zrozumienia, pochylenia i wsparcia...  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Kowalski - awatar

Michał Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Żukowska - awatar
Małgorzata Żukowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij