Zbiórka Iza i Klara potrzebują domu! - miniaturka zdjęcia

Iza i Klara potrzebują domu!

Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest dla mojej najbliższej przyjaciółki Izy Waniek , która samotnie wychowuje swoją córeczkę Klarę ( 2 latka ). Iza nie ma nikogo najbliższego , została w życiu praktycznie sama. Bez rodziców , nie ma rodzeństwa a partner zostawił ją jak Klara miała roczek , odchodząc do innej kobiety po zdradzie jakiej się dopuścił z czego wyszło kolejne dziecko oraz zostawiając Izę z kredytem , który wzięła na siebie aby pomóc jemu w ciężkiej sytuacji jakiej się znajdował i tak właśnie się odwdzięczył. Klara bardzo często choruje. Ma słabą odporność zaś Iza jest osobą niepełnosprawną , ma problemy z kręgosłupem i nie może podjąć żadnej fizycznej pracy. Sama także często choruje. Mężczyzna miga się od płacenia alimentów. To co dostaje od Państwa na nie wiele jej starcza zaś sama dorabia sprzedając swoje wyroby ciastkarskie.  

Wcześniej Iza wraz z partnerem wynajmowali mieszkanie wspólnie , zaś teraz jej samej na ten wynajem po prostu nie stać i pomieszkuje kątem u przyjaciół. Posiadamy mieszkanie własnościowe w stanie do kapitalnego remontu , które chcemy użyczyć Izie aby mogła stanąć na nogi i kilka ładnych lat wychowywać tam Klarę jednak pieniędzy na remont brak. 

Prosimy bardzo Państwa o pomoc aby dziewczyny wreszcie miały swój kąt , który chcemy im zapewnić , zaś środki finansowe nam na to nie pozwalają by zrobić remont. Mieszkanie jest , meble też się znajdą ponieważ zbieramy od przyjaciół , znajomych zaś potrzebny remont by mała Klara wychowywała się w dobrych warunkach. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Kama - awatar
2
Kama
Robert Florkowski - awatar
20
Robert Florkowski
Karlain - awatar
10
Karlain
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij