Zbiórka Iza i Klara potrzebują domu! - miniaturka zdjęcia

Iza i Klara potrzebują domu! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Iza i Klara potrzebują domu! - zdjęcie główne

Iza i Klara potrzebują domu!

33 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest dla mojej najbliższej przyjaciółki Izy Waniek , która samotnie wychowuje swoją córeczkę Klarę ( 2 latka ). Iza nie ma nikogo najbliższego , została w życiu praktycznie sama. Bez rodziców , nie ma rodzeństwa a partner zostawił ją jak Klara miała roczek , odchodząc do innej kobiety po zdradzie jakiej się dopuścił z czego wyszło kolejne dziecko oraz zostawiając Izę z kredytem , który wzięła na siebie aby pomóc jemu w ciężkiej sytuacji jakiej się znajdował i tak właśnie się odwdzięczył. Klara bardzo często choruje. Ma słabą odporność zaś Iza jest osobą niepełnosprawną , ma problemy z kręgosłupem i nie może podjąć żadnej fizycznej pracy. Sama także często choruje. Mężczyzna miga się od płacenia alimentów. To co dostaje od Państwa na nie wiele jej starcza zaś sama dorabia sprzedając swoje wyroby ciastkarskie.  

Wcześniej Iza wraz z partnerem wynajmowali mieszkanie wspólnie , zaś teraz jej samej na ten wynajem po prostu nie stać i pomieszkuje kątem u przyjaciół. Posiadamy mieszkanie własnościowe w stanie do kapitalnego remontu , które chcemy użyczyć Izie aby mogła stanąć na nogi i kilka ładnych lat wychowywać tam Klarę jednak pieniędzy na remont brak. 

Prosimy bardzo Państwa o pomoc aby dziewczyny wreszcie miały swój kąt , który chcemy im zapewnić , zaś środki finansowe nam na to nie pozwalają by zrobić remont. Mieszkanie jest , meble też się znajdą ponieważ zbieramy od przyjaciół , znajomych zaś potrzebny remont by mała Klara wychowywała się w dobrych warunkach. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
33 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Kama - awatar
Kama
2
Robert Florkowski - awatar
Robert Florkowski
20
Karlain - awatar
Karlain
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij