Zbiórka Iza i Klara potrzebują domu! - miniaturka zdjęcia

Iza i Klara potrzebują domu!

Zbiórka Iza i Klara potrzebują domu! - zdjęcie główne

Iza i Klara potrzebują domu!

33 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest dla mojej najbliższej przyjaciółki Izy Waniek , która samotnie wychowuje swoją córeczkę Klarę ( 2 latka ). Iza nie ma nikogo najbliższego , została w życiu praktycznie sama. Bez rodziców , nie ma rodzeństwa a partner zostawił ją jak Klara miała roczek , odchodząc do innej kobiety po zdradzie jakiej się dopuścił z czego wyszło kolejne dziecko oraz zostawiając Izę z kredytem , który wzięła na siebie aby pomóc jemu w ciężkiej sytuacji jakiej się znajdował i tak właśnie się odwdzięczył. Klara bardzo często choruje. Ma słabą odporność zaś Iza jest osobą niepełnosprawną , ma problemy z kręgosłupem i nie może podjąć żadnej fizycznej pracy. Sama także często choruje. Mężczyzna miga się od płacenia alimentów. To co dostaje od Państwa na nie wiele jej starcza zaś sama dorabia sprzedając swoje wyroby ciastkarskie.  

Wcześniej Iza wraz z partnerem wynajmowali mieszkanie wspólnie , zaś teraz jej samej na ten wynajem po prostu nie stać i pomieszkuje kątem u przyjaciół. Posiadamy mieszkanie własnościowe w stanie do kapitalnego remontu , które chcemy użyczyć Izie aby mogła stanąć na nogi i kilka ładnych lat wychowywać tam Klarę jednak pieniędzy na remont brak. 

Prosimy bardzo Państwa o pomoc aby dziewczyny wreszcie miały swój kąt , który chcemy im zapewnić , zaś środki finansowe nam na to nie pozwalają by zrobić remont. Mieszkanie jest , meble też się znajdą ponieważ zbieramy od przyjaciół , znajomych zaś potrzebny remont by mała Klara wychowywała się w dobrych warunkach. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
33 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Bożena Bożena - awatar

Bożena Bożena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Kama - awatar
Kama
2
Robert Florkowski - awatar
Robert Florkowski
20
Karlain - awatar
Karlain
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij