Zbiórka Obrona SUM/ Defense of SUMY - zdjęcie główne

Obrona SUM/ Defense of SUMY

43 762 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Derengowska - awatar

Bożena Derengowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Bożena. Pracuję razem z koleżanką z Ukrainy, z miasta SUMY. Otrzymała ona wiadomość od członków drużyny Obrony Terytorialnej w Sumach, że potrzebują pomocy. Na liście znajdowały się m.in. opaski zaciskowe CAT. Od specjalistów medycyny ratunkowej dowiedziałam się, że opaski po 30, czy 50zł, które znajdują się na Allegro, są niewiele warte i to strata pieniedzy. Znalazłam profesjonalne opaski CAT w USA, w firmie która zaopatruje w takie opaski żołnierzy armii USA. Planuję zakupić 100 takich opasek i przekazać je koleżance, która organizuje transport na Ukrainę, do Sum. Proszę o wsparcie tej zbiórki, bo Sumy są jednym z najczęściej bombardowanych miast, a wojownicy z Obrony Terytorialnej dzielnie walczą i nie dają się okupantowi. Musimy im pomóc, żeby ostatecznie zwyciężyli. Zarówno moja koleżanka Anastasia, jak i jej przyjaciele z Obrony Terytorialnej zgadzają się na tę zbiórkę i ją akceptują. Poniżej kopia faktury pro-forma, którą wystawiła firma North American Rescue®, LLC 

Chwała Ukrainie!

My name is Bożena. I work together with my friend from Ukraine, from the city of Sumy. She received a message from the members of the Teritorrial Defense team in Sumy, that they need help. On the list, among the other things, there were CAT clamp bands. From the specialists of the emergency medicine, I learned that the bands for 30 or 50 PLN, which are on Allegro, are not much worth and this is a loss of money. I found professional CAT bands in the USA, in a company that supplies the US Army soldiers. I plan to buy 100 such bands and give them to my colleague, who organizes the transport to Ukraine, to Sumy. I am asking for the support of this collection, because Sumy is one of the most commonly bombarded cities, and the fighters from Territorial Defense fight bravely and do not give up on the occupiers. We must help them finally win. Both, my friend Anastasia and her friends from Territorial Defense agree to this collection and accept it. Above, there is a copy of the pro-forma invoice from the company North American Rescue®, LLC

Glory to Ukraine!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bożena Derengowska - awatar

  Bożena Derengowska

  01.06.2022
  01.06.2022

  Kochani Darczyńcy, poniżej, na zdjęciu, przedstawiam Wam podziękowania od obdarowanych :). Dear Donors, below, on the photo, I present to you thanks from the recipients :).

  Zdjęcie aktualizacji 95 817

Komentarze


 • Maria Dzienisiewicz - awatar

  Maria Dzienisiewicz

  10.05.2022
  10.05.2022

  Pozdrawiam serdecznie i gratuluję skutecznej akcji !!!

  • Bożena Derengowska - awatar

   Bożena Derengowska - Organizator zbiórki

   10.05.2022
   10.05.2022

   Jak zbierzemy 100% na opaski, to planujemy przedłużyć akcję i zbierać na inne potrzebne tej OT rzeczy (np. termowizory, buty wojskowe,itp). Mamy juz przesłaną nową listę :). Również pozdrawiam

 • Minaxi hunter - awatar

  Minaxi hunter

  30.03.2022
  30.03.2022

  🙏🏾🙏🏾🙏🏾 For Ukraine

43 762 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 156 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Derengowska - awatar

Bożena Derengowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 156

Rafal - awatar
Rafal
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Rafał - awatar
Rafał
100
Znajoma Pani Ani z Zaspy - awatar
Znajoma Pani Ani z Zaspy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tomasz K. - awatar
Tomasz K.
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij