Zbiórka Zbieramy na trzy operacje Delty - zdjęcie główne

Zbieramy na trzy operacje Delty

3 725 zł  z 5 069 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Hej, jestem Delta. Przyjaciele wołają mnie również Pysia. Mam 6 lat, jestem rasą amstaffką. Całe swoje życie miałam kochający dom, swoją rodzinę, z którą jednak musiałam się rozstać. Trafiłam do Fundacji AST i... teraz czekam na nową rodzinę.

W fundacji zostałam przebadana. Ciocie mówią, że kulałam, więc zabrały mnie do doktora na którego wołają ortopeda.Okazało się, że od dłuższego czasu mam zerwane więzadła krzyżowe w obu kolanach. Rzeczywiście od dwóch lat komunikowałam to swojej poprzedniej rodzinie, że ich dotyk po nogach sprawia mi ból, ale ich weterynarz uspokajał, że pewnie mam zakwasy. Cieszę się, ze ktoś w końcu zrozumiał, że z każdym miesiącem moje łapy bolały coraz mocniej, a każdy krok sprawiał mi ból. Teraz czeka mnie operacja. Wiem jedynie, że nazywają ją TPLO. Być może po zabiegach czeka mnie także seria rehabilitacji, ale to wyjdzie dopiero w praniu. Pomiędzy zabiegami będę także poddana zabiegowi sterylizacji (mam skrócony ogon od urodzenia i jestem petem).

Obecnie mieszkam w domu tymczasowym w Warszawie. Pod dach przyjęła mnie Basia, która jest kochaną osobą. Często widzę ją zamyśloną, wspomina ona wtedy swoją Ś.P. sunię Emilkę. Ja nie zastąpię jej Emi, ale chociaż pobędę obok.

Ciocie z fundacji mówią, że jestem dobry pies. Umiem zachować się w mieście, spoko znoszę życie w mieszkaniu. Zostaje sama to nie marudzę, nie niszczę. Goście w domu są mile widziani. Czasami mam problem z nadmiarem emocji, ale staram się ze sobą walczyć.

Życie potoczyło się jak się potoczyło. Nie mam co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz muszę z pogodą ducha czekać na nowy, kochający dom.

Muszę także poprosić Was w imieniu fundacji o wsparcie finansowe na zabiegi medyczne - dwie operacje oraz sterylizację. Moja skarpeta musi uzbierać 6500zł:

- 3 000zł zabieg pierwszego TPLO

- 500zł zabieg sterylizacji

- 3 000zł zabieg TPLO na drugie kolano


Idzie gwiazdka. Mam nadzieję, że cud Świąt pomoże mi zapełnić skarpetę pomocową. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agatowy Fundusz Urodzinowy - awatar

  Agatowy Fundusz Urodzinowy

  08.02.2020
  08.02.2020

  Bądźmy takimi ludźmi, za których mają nas ufne pieski. <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2020
  03.02.2020

  b^2 - 4ac <3

 • Matka Zarazy - awatar

  Matka Zarazy

  31.01.2020
  31.01.2020

  Zdrówka, Pysiulko!!

 • Maciej Webster - awatar

  Maciej Webster

  14.01.2020
  14.01.2020

  Choć niewiele, ile mogłem, mam nadzieję, że pomogłem :(

 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  11.01.2020
  11.01.2020

  Dla Bullinki mizianko i całuski w uśmiechnięty pyzol.

3 725 zł  z 5 069 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 92

Artur G. - awatar
Artur G.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agatowy Fundusz Urodzinowy - awatar
Agatowy Fundusz Urodzinowy
240
Piotr - awatar
Piotr
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Estera - awatar
Estera
10
Alicja Kwaśna - awatar
Alicja Kwaśna
20
Kula - awatar
Kula
100
Marta Kaczmarczyk - awatar
Marta Kaczmarczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij