Zbiórka Na TPLO u Demo - zdjęcie główne

Na TPLO u Demo

2 056 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, kolejne chore łapy potrzebują naszej pomocy.

Jakoś już tak mamy, że jak trafia do nas pies, to nie udajemy że nie widzimy, że kuleje, że go boli. Badamy, diagnozujemy, dbamy jak o własne. Od 17 lat mówimy, że tworzymy rodzinę. A nasze psy to jej członkowie. A o rodzinę się dba.

Jutro operacji rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego zostanie poddany DEMO. Pies ma rotacje piszczeli w obu łapach + oba zerwane więzadła krzyżowe. Wymaga operacji na oba kolana :( Będzie operowany metodą TPLO - konsultowaną u dwóch ortopedów. Będzie miał wszczepianą dłuższą płytę, stąd wyższy niż przeciętny koszt operacji. Na razie zajmiemy się prawą łapą a po wygojeniu lewą.

Zachęcamy Was po raz kolejny do podzielenia się dobrem. Odmieńmy kolejne zmarnowane życie.

Demo ma 8 lat, jest dużym amstaffem, skrzywdzonym przez człowieka wpierw ucięciem uszu, które dziś wręcz straszą, później nieleczeniem... dobry pies... a z pechem. Apelujemy od wielu miesięcy o dom dla niego.... bezskutecznie. To dla nas niezwykle przykre, że pies o normalnym charakterze nie jest doceniany. Ale kiedyś i jego los się odmieni. <3 Na dziś choć łapy go nie będą boleć.

Zbieramy 3 tys zł na operację TPLO która jutro jest planowana. 

----------------Demo jest już po udanej operacji. Było trudno z uwagi na rotację piszczeli ale z sukcesem.
Poniżej FV za zabieg. Najbliższe dni to nasze wizyty u weta. Będziemy doklejać więc kolejne rachunki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2019
  27.06.2019

  Zdrowiej, Kochany*) Człowieki, znajdź się i zabierz Demo do siebie.

 • Małgorzata Wieczorkiewicz - awatar

  Małgorzata Wieczorkiewicz

  27.06.2019
  27.06.2019

  Miałam Tosię ze schroniska... też miała zerwane dwa więzadła, daliśmy radę, doktor Bissenik zrobił swoje:) Toska sprawna i szczęśliwa jeszcze długo dawała nam radość. Niech Demo też jej zazna i da ja innym! Ludzie wpłacajcie!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.2019
  27.06.2019

  Trzymamy kciuki !

2 056 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Zosia Wolfram - awatar
Zosia Wolfram
3
Zdrówka piesku <3 - awatar
Zdrówka piesku <3
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
grazyna slupska - awatar
grazyna slupska
20
Domi Mroz - awatar
Domi Mroz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Liwia - awatar
Liwia
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij