
Z trądzikiem zmagam się od ponad 10 lat po nierównej walce udało mi się właściwie całkowicie pozbyć problemu, niestety trądzik pozostawił po sobie masę blizn i przebarwień, nie ukrywam iż bardzo źle wypływa to na moje samopoczucie i ogranicza moje życie towarzyskie i spotykanie się z ludźmi. Niestety koszt laseroterapii jest dla mnie zbyt wysoki ze względu na koszty wynajmu i utrzymania się. Dziękuję za każdą wpłatę.




Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!