Zbiórka Ozonator/dezynfekcja przytuliska - miniaturka zdjęcia

Ozonator/dezynfekcja przytuliska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ozonator/dezynfekcja przytuliska - zdjęcie główne

Ozonator/dezynfekcja przytuliska

450 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Azylowe Stado to przytulisko dla zwierzaków, które potrzebuja pomocy. Ci, którzy śledza moje poczynania na FB wiedzą jak wiele ich znalazło tu swoja ostoję, przystanek do lepszego życia.

Ilośc zwierzakó, które czekaja na pomoc jest coraz większa...coraz nowe kociaki, o których zdrowie drżę, bowiem niestety tak małe istotki cxzęsto choruja na zabójczą panleukopenię, i paskudny koci katar. Bardzo pilnie potrzebuję zakupić ozonator do dezynfekcji pomieszczeń, bowiem lampa uv niestety nie daje rady w starym domu wytępić zarazki w każdym zakamarku. Przez to maluchy sa narażone na cały stos wirusów, które tu się nagromadziły.

W tym roku ogarnelam ok 10 miotów kociaków...Niestety niektóre umarły na panlkeukopenię, pomimo podawania leków... Jest to naprawdę pilne, ozonator musi być o dużej mocy, żeby obsłużyc większe pomieszczenia. Koszt ozonatorów przemysłowych waha się w granicach od 800 do 2000 zł. Myślę, że za tysiąc zł już bedzie to taki porządny, z dużą mocą...

Planuję zakupic tego typu https://allegro.pl/ozonator-generator-ozonu-do-klimatyzacji-16-59g-h-i4975687239.html

Pomózcie - to zbyt duży koszt dla mojego budżetu.

https://www.facebook.com/AzyloweStado/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kubiszewska - awatar

  Monika Kubiszewska

  25.03.2019
  25.03.2019

  Bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie na zakup ozonatora, i leczenie ówczesnych bezdomniaków. Nie uzbierało się zbyt wiele, ale ozonator zakupiłam.. Od tamtej pory było juz kilkadziesiąt następnych ;( Aylowe Stado ciągle pomaga, leczy, sterylizuje. Obecnie chory jest Mikuś - 10 letni kocurek, Babunia - kotka 14 letnia, oddana przez włascicieli do uśpienia, oswajam 5 kotów i leczę, wszystkie juz po kastracjach, leczeniu uszu ze świerzba. Non stop potrzeba na zapłacenie weterynarza. Pamietajcie o nas!

  Zdjęcie aktualizacji 28 568

450 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Sylwia - awatar
Sylwia
10
Krystyna Lizak - awatar
Krystyna Lizak
200
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marlena Sala - awatar
Marlena Sala
10
Krzysztof Myrda - awatar
Krzysztof Myrda
50
Krystyna Lizak - awatar
Krystyna Lizak
100
Natalia Usenko - awatar
Natalia Usenko
20
Edyy Dyy - awatar
Edyy Dyy
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij