Zbiórka Festyn Projektu Samotni Razem - zdjęcie główne

Festyn Projektu Samotni Razem

1 155 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kaja Rucińska - awatar

Kaja Rucińska

Organizator zbiórki

Jesteśmy zespołem czterech nastolatek z Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego Paderewski w Lublinie. W tym roku bierzemy udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Postanowiłyśmy zaadresować coraz częściej widoczny problem: samotność. A ponieważ nie wystarczy uświadamiać (mimo że mamy też konto na Instagramie - samotni_razem - które to właśnie robi), a trzeba też działać, nasz zespół projektu Samotni Razem postanowił zorganizować festyn! Festyn odbędzie się 23.03.2024 na boisku z zielonym terenem należącym do SP Chrobry, na ul. Baltazara Paśnikowskiego 6 w Lublinie. Zapraszamy wszystkich, od dzieci do seniorów - znajdzie się coś dla każdego! Od bransoletek przyjaźni przez malowanie toreb po bingo i loterię z nagrodami rzeczowymi - wszystko.

Cały dochód ze zbiórki pójdzie na organizację festynu, zakup niezbędnych rzeczy, gadżetów i rozpromowanie wydarzenia.

Samotni Razem to projekt non-profit. 

Wejście na festyn będzie bezpłatne, jednak jego organizacja będzie nas kosztować :(. Dlatego serdecznie zachęcamy Was wszystkich do wpłat, nawet jeśli będą one symboliczne. Z góry dziękujemy, jesteście wspaniali <3

Zespół Projektu Samotni Razem,

Kaja Rucińska, Konstancja Woźniak, Dominika Murdza i Aleksandra Lipka :)

Aktualizacje


  • Kaja Rucińska - awatar

    Kaja Rucińska

    23.04.2024
    23.04.2024

    Z przyjemnością oświadczamy, że Projekt Samotni Razem został zakończony sukcesem. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, jesteście wielcy <3. Efekty naszych działań możecie zobaczyć na naszych mediach społecznościowych, w szczególności Instagramie samotni_razem.

1 155 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kaja Rucińska - awatar

Kaja Rucińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dana - awatar
Dana
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
122
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zofia Rucinska - awatar
Zofia Rucinska
50
bartek lucjan - awatar
bartek lucjan
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij