
Witam, mam 20 lat, syn 4 miesiące i staramy się o powrót do polski jednak na ostatni moment zostaliśmy bez pieniędzy na kaucje. chciałabym wszystko oddać lecz jesteśmy w takiej sytuacji że nie mam gdzie szukać pomocy. Pieniądze wykorzystamy tylko i wyłącznie na kaucje na mieszkanie gdzie będę mogła iść już na miejscu wszystko załatwić. Chętnie opowiem o sytuacji więcej gdyby ktoś był zainteresowany nam pomóc
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!