Zbiórka Pomoc dla kolarzy po kradzieży - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla kolarzy po kradzieży Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla kolarzy po kradzieży - zdjęcie główne

Pomoc dla kolarzy po kradzieży

3 849 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stało się - okradziono naszą drużynę.

Nasz przyjaciel Robert – a tylko przy okazji pomysłodawca, organizator i fundator drużyny iFon Kolarz Klub – jechał do Hiszpanii w okolice Calpe. Wybrał się tam, by przygotować sprawy związane ze zgrupowaniem zimowym dla kolarzy naszej drużyny, a także dla innych chętnych na taką przygodę. Metoda była sprawdzona od lat – Robert jechał do Hiszpanii w grudniu, kilka tygodni zajmował się całą organizacją (a jest mnóstwo rzeczy do ogarnięcia), a do stycznia do marca pojawiali się kolarze i jedynym ich zmartwieniem były tylko pogoda i forma. Pozostałe sprawy zawsze dopięte były na ostatni guzik. Jadąc na miejsce Robert zabrał także elementy wyposażenie bazy: mocowania na rowery, specjalne farby na podłoże, elementy do serwisu rowerowego, itp.

Po kilkunastu godzinach jazdy w fatalnych warunkach Robert musiał odpocząć i pod Lyonem zabookował nocleg w kolarskim B&B Hotels. Busa z przyczepą zaparkował na hotelowym parkingu. Rano nie było przyczepy z 6 rowerami i sprzętem do bazy kolarskiej. Monitoring zarejestrował moment kradzieży o godz. 3:45 w nocy. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu, Policja francuska została poinformowana, ale szanse na odzyskanie mienia są znikome. Pojazd był ubezpieczony, ale niestety – co okazało się dopiero po kradzieży – polisa nie obejmowała zawartości przyczepy. Hotel, francuska policja, służby - wszyscy umywają ręce.


Straty, obejmujące rowery, sprzęt i przyczepę – to z pewnością ponad 50tys. zł. Jesteśmy amatorską drużyną, to jest dla nas bardzo duża kwota, stąd pomysł na tę zrzutkę, może choć w części dzięki Waszej pomocy uda się w miarę szybko pomóc najbardziej poszkodowanym: Robertowi i właścicielom rowerów.


Szczęście w tym nieszczęściu też się znajdzie - nikomu nic się nie stało, a nie chcielibyśmy, żeby nasza prośba odebrana była jako „rywalizacja” ze zdarzeniami, w których ludzie stracili o wiele więcej – zdrowie. Mamy jednak nadzieję, że uda się choć częściowo zrekompensować straty zwykłych dobrych ludzi którzy zostali paskudnie pozbawieni własności. 

Skradzione rowery to m.in. elektryczna Orbea Wild, górski Trek Top Fuel, szosowy Specialized Venge, Trek Emonda, itd. Ich łączna wartość jest bardzo duża :(

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kolarz Klub - awatar

  Kolarz Klub

  24.12.2022
  24.12.2022

  Wpłata 1001 PLN oznacza że chcesz przyjechać do nas na tydzień. Zostać odebraną/ym z lotniska, czuć się zaopiekowaną / nym i cieszyć się z doskonałych warunków treningowych! Taka oferta świąteczna limitowana! Przyjazd w wolnym terminie od stycznia do końca kwietnia. Ciepło pozdrawiamy!

  Zdjęcie aktualizacji 108 669

Komentarze


 • Cyklo - awatar

  Cyklo

  17.12.2022
  17.12.2022

  Trzymam kciuki!

3 849 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk - awatar
Patryk
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
88
Cezary - awatar
Cezary
1 001
Reszke chtry Chu.u wolałes wyjechać w góry niż pomóc kolegą - awatar
Reszke chtry Chu.u wolałes wyjechać w góry niż pomóc kolegą
20
Reszke wolałeś jechać w góry niż wspomóc kumpli… - awatar
Reszke wolałeś jechać w góry niż wspomóc kumpli…
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pawel daniel - awatar
pawel daniel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij