Zbiórka Pomoc Danucie i jej synkowi - zdjęcie główne

Pomoc Danucie i jej synkowi

26 949 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 452 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Elżbieta Licznerska - awatar

Elżbieta Licznerska

Organizator zbiórki

Dziękujemy za wszystkie wpłaty na rzecz poszkodowanych w wypadku, wszystkie środki finansowe zostaną przekazane Danucie. 

Kwota zebrana zbliża się wyznaczonej kwocie, ale będziemy zbierać dalej, by wesprzeć w potrzebie Danutę i jej synka.

W imieniu własnym oraz poszkodowanej rodziny zamieszkałej na terenie gminy Liniewo, która ucierpiała w wypadku samochodowych na trasie Żukowo – Borcz, z całego serca pragnę podziękować Wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie finansowe. Mam nadzieję, że dobro, które okazaliście, powróci do Państwa ze zdwojoną siłą. Dziękuję za ogromną wrażliwość, wielkie serca i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem głębokiego współczucia oraz solidarności międzyludzkiej. 

Elżbieta Licznerska - pracuję w UG Liniewo wraz z potrzebującą pomocy.

W związku z nieszczęściem, które spotkało naszą koleżankę z pracy (tragiczny wypadek samochodowy w Borczu, na trasie Żukowo – Kościerzyna). Zderzyły się tam trzy samochody: osobowy vw passat, volvo i dostawczy mercedes. Zginął mąż, 16-letnia córka oraz matka naszej koleżanki Danuty.

Wypadek cudem przeżyła Danuta oraz jej synek, którzy w tej chwili znajdują się w szpitalu i wymagają specjalistycznego leczenia.

Prosimy o wpłaty (dar serca), chcemy wesprzeć Danutę w tej wyjątkowo trudnej sytuacji.

Z góry serdecznie dziękujemy za udzielona wsparcie.

Komentarze


 • Maciej - awatar

  Maciej

  16.07.2020
  16.07.2020

  Głębokie wyrazy współczucia i dużo siły do szybkiego powrotu do zdrowia w tak ciężkim momencie.

  • Elżbieta Licznerska - awatar

   Elżbieta Licznerska - Organizator zbiórki

   17.07.2020
   17.07.2020

   Dziękujemy w imieniu rodziny

 • Barbara Rajska-Kulig - awatar

  Barbara Rajska-Kulig

  01.07.2020
  01.07.2020

  Z modlitwa i miloscia <3

 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  27.06.2020
  27.06.2020

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

  • Elżbieta Licznerska - awatar

   Elżbieta Licznerska - Organizator zbiórki

   27.06.2020
   27.06.2020

   Dziękujemy w imieniu rodziny

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.2020
  26.06.2020

  Dużo sił i wiary życzę!

  • Elżbieta Licznerska - awatar

   Elżbieta Licznerska - Organizator zbiórki

   26.06.2020
   26.06.2020

   Życzenia sił i wiary potrzebne rodzinie, dziękujemy

 • Anna - awatar

  Anna

  25.06.2020
  25.06.2020

  Danusiu niech Bóg ma Was w opiece. Modlimy się za Was.

26 949 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 452 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Elżbieta Licznerska - awatar

Elżbieta Licznerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 452

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
18
Przemysław Flis - awatar
Przemysław Flis
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Urszula Majewska - awatar
Urszula Majewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej - awatar
Maciej
150
Calin - awatar
Calin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij