Zbiórka Rehabilitacja dla Natalii - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Natalii

3 172 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Magdalena Waligóra - awatar

Magdalena Waligóra

Organizator zbiórki

   Moja mama Natalia od 17 lat choruje na Parkinsona. Przez pierwsze lata choroby mama dzięki lekom  mogła normalnie żyć. Problem zaczął się dobrych kilka lat temu, kiedy choroba postąpiła na tyle, że pomoc jej w codziennych czynnościach zaczęła być niezbędna. W tej chwili mama nie funkcjonuje samodzielnie, potrzebuje ciągłej pomocy. Są lepsze i gorsze dni. Dzięki kilkuletnim staraniom udało się wszczepić stymulatory DBS do mózgu mające na celu poprawę jej funkcjonowania w codziennym życiu. Jednak efekt nie został osiągnięty w takim stopniu w jakim byśmy tego oczekiwali. Mimo, że mocne przykurcze całego ciała zmniejszyły się o ponad połowę to zostały dyskinezy, które bardzo ciężko w jakikolwiek sposób opanować. Nadal szukamy innych sposobów na poprawę jakości życia mojej mamy. Jednak każda próba czegoś nowego, każda wizyta u nowego specjalisty pochłania bardzo wysokie koszty. Chciałabym móc zrobić dla mamy więcej, jednak na to "więcej" ciągle brakuje pieniędzy. Mama by mogła czuć się lepiej potrzebuje ciągłej rehabilitacji, która niestety nie jest refundowana.  Chciałybyśmy spróbować komory hiperbarycznej, terapii Biofeedback niestety w tej chwili nie możemy sobie na to pozwolić. 

Każdy datek jaki Państwo złożą na ten cel będzie dla nas szansą na lepsze jutro, będzie daniem nam możliwości spróbowania różnych metod wspomagania podstawowego leczenia PD, które może okażą się na tyle pomocne, że mama będzie bardziej samodzielna. Lub, kto wie, może w końcu znajdziemy lekarza, który dobierze takie leki i tak optymalnie ustawi stymulator, że mama nie będzie potrzebowała pomocy w najprostszych czynnościach. Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczne. 

Komentarze


  • Królik - awatar

    Królik

    14.05.2017
    14.05.2017

    no to do przodu!

3 172 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Magdalena Waligóra - awatar

Magdalena Waligóra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Kinga - awatar
Kinga
30
Anonim - awatar
Anonim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof - awatar
Krzysztof
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij