
Proszę o pomoc dobrych ludzi
Cześć
Nazywam się Grzegorz mam 8 letnią córkę Lenę która jest wcześniakiem Przez własną głupotę i chciwość popadłem w długi finansowy jest mi strasznie wstyd, że muszę prosić o pomoc, ale tak naprawdę nie mam do kogo się zwrócić. Część długu spłaciłam ciężką pracą, zostało dużo/niedużo, ale grozi mi komornik dlatego postanowiłam prosić o pomoc tutaj bardzo proszę o pomoc.
Dziękuje wszystkim za każdy grosz
Będę wdzięczny za najmniejszą wpłatę czy udostępnienie mojej zrzutki.
Z serca dziękuję!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!