Zbiórka Stary,ślepy wyrzucony jak śmieć - miniaturka zdjęcia

Stary,ślepy wyrzucony jak śmieć

Zbiórka Stary,ślepy wyrzucony jak śmieć - zdjęcie główne

Stary,ślepy wyrzucony jak śmieć

515 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żólkiewska - awatar

Beata Żólkiewska

Organizator zbiórki

Wyrzucony jak stary  śmieć. Przewracajacy się co krok....skłaniający się z głodu , przerażająco chudy . Biegł przez pola....kilka osób poinformowało nas o Jego gehennie. Wyruszyliśmy Mu na przeciw. Nie zobaczył nas ....jest niewidomy. Nie wyczuł podstawionej pod nos karmy....nie ma węchu. Zabraliśmy Go ze sobą . Nie mogliśmy oddać Go do schroniska . Nie przeżyłby tego . Jesteśmy zapsieni po uszy. Musimy kupić biedakowi kojec. Prosimy Waspomożcie nam . Chcemy by miał swoją bezpieczna enklawę . Póki co dzieli kojec z dwoma innymi psiakami . Nie jest to dla Niego komfortowa sytuacja. Chcemy by kojec był dość duży bo to będzie Jego mieszkanie . Dziękujemy za wszystko co dla nas robicie .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
515 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Beata Żólkiewska - awatar

Beata Żólkiewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Małgorzata G - awatar
Małgorzata G
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Ost - awatar
Jolanta Ost
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij